Przepiękne obrączki

Przepiękne obrączki

Postprzez Beata » niedziela, 16 listopada 2014, 20:51

Moja najbliższa kuzynka w najbliższym czasie zmienia stan cywilny... Piszę celowo stan cywilny, bo tak się złożyło, że miłość nie wybiera i że tak powiem nie ma zgodności ”religijnej” pomiędzy narzeczonymi. Nie wnikałam w co i jak, bo akurat to nie moja sprawa, w każdym razie tzw. kościelnego nie biorą. Ostatnio pisałyśmy sobie na GG i tak przy okazji rozmowy spytała się mi czy nie chcę zobaczyć obrączek jakie wybrali, w pierwszej chwili mnie troszkę zatkało, bo wiedziałam, że ”nadaje” ze stacjonarnego i nie ma kamerki. Ale w sumie okazało się, że nie jest potrzebna. Podała mi link do strony z naprawdę przepięknymi obrączkami i podała konkretny model. Pokazałam prezentowane tam zdjęcia mamie, aż się popłakała, jak wspomniała jakie to ”cudowne” obrączki były w jej czasach, a jakie faktyczne cudeńka są teraz
Beata
 

Postprzez » niedziela, 16 listopada 2014, 20:51

 

Re: Przepiękne obrączki

Postprzez pokrzywka » środa, 3 czerwca 2015, 13:38

Można mieć obrączki każde jakie sobie tylko człowiek wymarzy...;) Wrzucam kilka bardzo oryginalnych propozycji:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
//Żródło: http://www.jubiler-zietek.pl/obraczki-slubne.php//

Jak wam się podobają?
pokrzywka
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2015, 13:27

Re: Przepiękne obrączki

Postprzez Aldonata » niedziela, 30 października 2016, 11:10

Jeśli ktoś szuka obrączek to warto także zajrzeć na stronę:http://www.abjubiler.pl gdzie na pewno znajdzie ciekawe wzory dla siebie.
Aldonata
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 30 października 2016, 11:02

Re: Przepiękne obrączki

Postprzez elizka22 » środa, 2 listopada 2016, 13:47

pokrzywka napisał(a):Można mieć obrączki każde jakie sobie tylko człowiek wymarzy...;) Wrzucam kilka bardzo oryginalnych propozycji:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
//Żródło: http://www.jubiler-zietek.pl/obraczki-slubne.php//

Jak wam się podobają?


Moim zdaniem są zbyt "wymyślne". Mi się podobają bardziej klasyczne obrączki, ale co kto lubi. Teraz rzeczywiście można przebierać.
Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma
elizka22
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2016, 13:38

Re: Przepiękne obrączki

Postprzez edyta126p » czwartek, 9 listopada 2017, 13:31

My kupiliśmy sobie proste obrączki. Nie chcieliśmy bardzo wymyślnych. Mamy tylko mat na nie nałożony. Jednak takie się nam podobają, więc co będziemy przebierać :D. Zamawialiśmy je w firmie Łazur. Były w przystępnej cenie i na dodatek obejmuje je darmowe odświeżanie. Oczywiście jak ktoś lubi bardzo wydziwianie to takie też mają. Wzorów co niemiara. :D
edyta126p
 
Posty: 51
Dołączył(a): poniedziałek, 12 września 2016, 08:19

Re: Przepiękne obrączki

Postprzez diamencik » czwartek, 25 stycznia 2018, 13:56

My bardzo długo zastanawialiśmy się z narzeczonym jakie obrączki ślubne wybrać, jednak ostatecznie też zdecydowaliśmy się na najprostszy wzór. W mojej tylko dołożony jest taki uroczy diamencik :)
diamencik
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 25 stycznia 2018, 13:13

Re: Przepiękne obrączki

Postprzez Natka » środa, 21 lutego 2018, 08:58

Przepiękne obrączki to moim zdaniem takie, które można zaprojektować samemu - będą oryginalne i własnego pomysłu. Możliwość projektu jest na pewno na stronie https://obraczki.pl/ i to z różnych kruszców. Projekt wykonujemy my, a realizacją zajmuje się producent. Oczywiście w razie dylematów obsługa służy pomocą i radą.
Natka
 
Posty: 81
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 14:18

Re: Przepiękne obrączki

Postprzez agaa » czwartek, 22 lutego 2018, 10:28

Ja chcę obrączki z platyny, bo są najtrwalsze... Bardzo korzystne cenowo widzieliśmy z moim partnerem podczas pobytu w górach, jubiler taxor.pl. Oglądając zaręczynowe pierścionki też stwierdziłam, że są w dobrych cenach i upatrzyłam sobie kilka, które mi się podobają:D
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Przepiękne obrączki

Postprzez bialy_john » środa, 18 kwietnia 2018, 01:05

Jak dla mnie te obrączki to naprawdę średnia opcja.
bialy_john
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 27 lutego 2018, 23:41

Re: Przepiękne obrączki

Postprzez weselna » środa, 25 lipca 2018, 14:07

A co myślicie o przetapianiu starego złota na nową biżuterię? Tym sposobem można połączyć stare z nowym, jeśli na przykład w rodzinie jest pierścionek albo łańcuszek, który wędruje z pokolenia na pokolenie, ale z biegiem czasu się zniszczył lub po prostu... jest niezgodny z gustem pary młodej. Wówczas można zrobić obrączki z własnego złota. Warszawa to miasto, w którym jest jest jubiler zajmujący się tym. Chętnie skorzystałabym z takiej usługi, ale trochę się boję, że biżuteria zniszczy się bezpowrotnie. Macie jakieś doświadczenia z przetapianiem złota?
weselna
 

Postprzez » środa, 25 lipca 2018, 14:07

 

Następna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron