Fotografia ślubna

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Kieres » wtorek, 16 października 2018, 06:24

Warto postawić na kogoś sprawdzonego. My z żoną skorzystaliśmy z usług studia Fotopress55 z Krakowa i była to świetna decyzja. Dzięki temu uzyskaliśmy piękne zdjęcia, które do dziś robią na nas wrażenie.
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Postprzez » wtorek, 16 października 2018, 06:24

 

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Gretta » czwartek, 22 listopada 2018, 18:38

Fotograf to na pewno jedna z wazniejszych postaci na weselu, oczywiscie oprócz młodej pary i na równo z DJem, czy też orkiestrą. Wesele wam bardzo szybko przeleci, a świetne zdjęcia będą wspaniała pamiątką z tego niepowtarzalnego dnia. Zobaczcie sobie dlatego też ofertę od http://www.miloscwobrazie.pl Według mnie ma świetne ceny, a zdjęcia robi na prawdę bardzo dobre
Gretta
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 maja 2018, 08:49

Re: Fotografia ślubna

Postprzez karolina88 » piątek, 15 lutego 2019, 21:57

Fotograf ślubny sprawdzi się najlepiej ten fachowy, który ma dobry sprzęt i w swojej galerii fajne fotografie. Taka fotografia ślubna lubuskie wydaje mi się, że będzie sprawdzać się rewelacyjnie pod wieloma względami. Wiele osób szuka ciekawych propozycji w sieci, bo najwięcej można obejrzeć i doradzić się innych.
karolina88
 

Re: Fotografia ślubna

Postprzez kuleczkaa » sobota, 2 marca 2019, 05:29

Wiadomo, że tego dnia to pstryka się masę fotek. Fajnie jest potem je wywołać. Dlatego w tym kierunku możecie zerknąć sobie na stronę fotofachman.pl gdzie oferują wywołanie zdjęć w naprawdę korzystnych cenach i na wysokiej jakości materiale.
kuleczkaa
 

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Kisza » niedziela, 17 marca 2019, 07:41

Wybór odpowiedniego fotografa na ślub to spore wyzwanie. Niemniej jednak jeżeli przejrzymy takie portfolio, jak to https://www.kozinski-foto.pl/rustykalna-sesja-zdjeciowa-pary-zakochanych/ , możemy mieć pewność, że nasze zdjęcia będą wyjątkowe. Pan Kamil Koziński jest bowiem nie tylko profesjonalistą, ale też ogromnym miłośnikiem fotografii, co widać na jego zdjęciach. Są one bowiem niebanalne, świetnie oddają atmosferę chwili, a przy tym nie brakuje w nich naturalności.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Milosz5 » środa, 20 marca 2019, 18:42

Jasna sprawa, przecież na rynku jest coraz więcej profesjonalnych fotografów, więc jest w czym wybierać.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Hanedi » niedziela, 24 marca 2019, 14:14

Fotografia ślubna to rzeczywiście bardzo ważna rzecz na weselu i wybór fotografa to wcale nie jest taka prosta rzecz jak się wydaje

_________________________
https://adammolka.com/
Hanedi
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 24 marca 2019, 14:09

Re: Fotografia ślubna

Postprzez latawiec biały » sobota, 6 kwietnia 2019, 16:49

Dobry fotograf ślubny małopolska to prawdziwy skarb! Mój ślub był dwa miesiące temu i właśnie niedawno dostałam efekty reportażu ślubnego. Jestem zachwycona... Aż łzy cisną się do oczu! Zdjęcia są przepiękne, idealnie pokazują uczucia i emocje, które panowały w tym pięknym dniu. Wybór odpowiedniego fotografa jest naprawdę istotny :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Masterko » niedziela, 14 kwietnia 2019, 22:39

Dla osób z Rzeszowa i okolic w zasadzie całego podkarpackiego mogę polecić sprawdzonego fotografa ślubnego https://pstryklove.pl/fotograf-slubny/rzeszow/ Wszystkie dobre opinie na jego temat się potwierdził. Profesjonalne i terminowe usługi, w które zostało włożone serce i pasja.
Masterko
 
Posty: 167
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 19:49

Re: Fotografia ślubna

Postprzez EmiliaCh » czwartek, 25 kwietnia 2019, 19:57

My też długo szukaliśmy fotografa na ślub i też w dużym stopniu pomogli nam znajomi którzy już swój mieli za sobą. Udało nam się tak trafić w terminy, że Cztery Kadry mogła być u nas z czego się ogromnie cieszę ponieważ efekt końcowy jej prac wyszedł cudownie i tak jak tego oczekiwaliśmy. Wysoka jakość, mnóstwo wyłapanych wyjątkowych chwil podczas wesela i do tego cudna sesja zdjęciowa. Nie wiem jak Jej jeszcze dziękować, chyba tylko pozytywną opinią!
EmiliaCh
 

Postprzez » czwartek, 25 kwietnia 2019, 19:57

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość