Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Postprzez Zenek » niedziela, 16 listopada 2014, 20:53

Ślub to dla każdego z nas niezapomniane chwile. Jednak ostatnio miałem okazję przeglądając fotografie chrześniaka ze ślubu i porównać co i jak wykonywało się w tym temacie naście lat temu. Powiem otwarcie, że nie jestem z innej planety i spodziewałem się różnic, ale toż to co zobaczyłem (fakt, taki mamy rozkład wiekowy rodziny, że akurat wypadła przerwa pokoleniowa pomiędzy weselami) to nie różnica, a przepaść. Aż żale patrzeć na własne zdjęcia. Nie mniej aby nie zaśmiecać forum, polecam zobaczyć co i jak obecnie się teraz robi, choćby na bazie firmy, w której zamówione zdjęcia miął mój chrześniak. Mi one sie bardzo podobały, ogólnie polecam zobaczyć galerię. A nuż stwierdzicie, że to jest właśnie to czego szukacie... fotografia ślubna
Zenek
 

Postprzez » niedziela, 16 listopada 2014, 20:53

 

Re: Fotografia ślubna

Postprzez milka » sobota, 16 stycznia 2016, 16:41

Wybór fotografa na ślub to rzeczywiście ważna kwestia bo takie zdjęcia to pamiątka, która zostanie z nami na całe życie. Ja się kierowałam z jednej strony poleceniem koleżanki, a potem przejrzałam jeszcze sobie całe portfolio fotografa, który robił zdjęcia u nas na ślubie. Wszystko się super udało więc tego fotografa ślubnego PawelKata.com mogę polecić jako sprawdzonego.
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Rajmund » poniedziałek, 5 września 2016, 08:15

Jeśli ktoś byłby zainteresowany uwiecznieniem chwil nie tylko na zdjęciach ale i na wideo to zapraszam pod ten adres:http://videofilmowanie.media.pl
Rajmund
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 5 września 2016, 08:07

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Mela85 » czwartek, 20 kwietnia 2017, 10:46

Wiele ofert znajdziesz tutaj https://wesele123.pl/fotografia-slubna
Wyszukiwarka weselna z opiniami oraz przykładowymi weselami
Mela85
 
Posty: 680
Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2016, 06:36

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Juliama » sobota, 6 maja 2017, 06:49

Moja znajoma miała fotografa na ślub z polecenia i zdjęcia były naprawdę bardzo ładne.
Juliama
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2017, 06:43

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Kornela233 » środa, 10 maja 2017, 13:32

W tym pakiecie znajdziecie fotografa gratis - http://romantyczne.com/slub-na-dominikanie
A to zdecydowanie ślub z bajki
Kornela233
 

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Ela78 » piątek, 26 maja 2017, 08:59

Moim zdaniem, fotograf weselny musi mieć odpowiednie wyczucie. Sama na wesele chcę wynająć profesjonalistę i tutaj jest lista fotografów i na pewno jednego z nich wybiorę - fotografia-slubna.pl Moja znajoma miała wynajętego fotografa i widziałam zdjęcia są prześliczne i mówiła że w czasie sesji świetnie się bawili.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Kowalewsky » środa, 5 lipca 2017, 13:47

Fotograf na wesele powinien przede wszystkim posiadać stosowne doświadczenie w ślubnych sesjach zdjęciowych. Warto na początku przejrzeć portfolio danego fotografa lub umówić się na rozmowę i poznać wszystkie szczegóły dotyczące wykonywanych usług.
Kowalewsky
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 5 lipca 2017, 13:43

Re: Fotografia ślubna

Postprzez Moniii89 » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 11:25

Na swoje wesele wzięłam fotobudkę! Niezastąpione wyjątkowe doświadczenie! A te zdjęcia!!! :D Cudowne! Zamawialiśmy z mężem stąd http://foto-kabina.pl. Chłopaki byli super, zapewnili, że każdy dobrze się bawił! Polecam każdemu!
Moniii89
 

Re: Fotografia ślubna

Postprzez _demi_ » środa, 23 sierpnia 2017, 19:14

Fotobudka faktycznie jest fajnym pomysłem, no ale przecież nie zastąpi fotografa, który często potrafi uchwycić piękne, spontaniczne momenty. Według mnie nie ma prawdziwego wesela bez dobrego fotografa. fotografia ślubna to jedna z najważniejszych rzeczy w tym dniu :) Dlatego trzeba dokonać dobrego wyboru, ja przez tydzień przeglądałam przeróżne firmy i fotografów oraz ich portfolia. Dopiero jak znalazłam takiego, który spełniał wszystkie moje oczekiwania, to zdecydowaliśmy się z Darkiem go zatrudnić na nasze wesele :)
_demi_
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 23 sierpnia 2017, 19:10

Postprzez » środa, 23 sierpnia 2017, 19:14

 

Następna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron