PROFESJONALNY WIZAŻ ŚLUBNY - ZAPRASZAM

PROFESJONALNY WIZAŻ ŚLUBNY - ZAPRASZAM

Postprzez Kasandrulka1989 » poniedziałek, 17 listopada 2014, 01:49

Wszystkie Panny Młode zapraszam do skorzystania z moich usług profesjonalnego wizażu ślubnego. Ukończyłam szkolenie w Europejskiej Akademii Wizerunku Eurolook , oczywiście posiadam odpowiedni certyfikat uznawany nie tylko w Polsce. Kontakt mailowy kaaasandrulka1989@vip.pl
Kasandrulka1989
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 01:49

 

Re: PROFESJONALNY WIZAŻ ŚLUBNY - ZAPRASZAM

Postprzez Hanulka » niedziela, 29 października 2017, 01:49

ja mogę polecić kurs, który sama skończyłam niedawno w ERUDIO

KURS WIZAŻU, MAKIJAŻU, STYLIZACJI I KREOWANIA WIZERUNKU

świetny kurs, zawiera w sobie dużo elementów z innych kursów oraz darmowa sesję fotograficzną na zakończenie kursu.
Hanulka
 

Re: PROFESJONALNY WIZAŻ ŚLUBNY - ZAPRASZAM

Postprzez Gabrysia03 » poniedziałek, 1 lutego 2021, 08:20

W mojej ocenie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie zdobycia kolejnych umiejętności w zakresie wizażu oraz makijażu na własne potrzeby to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwróciły uwagę na ofertę kursów przygotowaną przez https://www.themakijaz.pl/kurs-makijazu ... -potrzeby/ w których miałam okazję uczestniczyć. Świetna jakość, profesjonalne podejście do klientek i duże możliwości poznania ciekawych sposobów na prosty i ładny makijaż. Pozdrawiam ciepło i dobrych wyborów w nowym roku życzę :)
Gabrysia03
 
Posty: 160
Dołączył(a): środa, 12 lutego 2020, 08:16

Re: PROFESJONALNY WIZAŻ ŚLUBNY - ZAPRASZAM

Postprzez wajkom » piątek, 19 listopada 2021, 09:10

Ja ze swojej strony polecam wam sprawdzić ofertę na stronie http://aleksandrapilat.pl/, sama korzystałam z usług pani Aleksandry i byłam bardzo zadowolona z efektów.
wajkom
 
Posty: 431
Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:57

Postprzez » piątek, 19 listopada 2021, 09:10

 


Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron