Jak szybko schudnąć przed ślubem

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez Renata » poniedziałek, 17 listopada 2014, 01:56

Na miejscu każdej panny młodej odchudzanie zaczęłabym na około pół roku przed ślubem.No chyba że to spora nadwaga.Ale Foreverslim powinien dać radę każdej nadwadze.Kochane panny młode pamiętajcie również o tym że stres działa róznie jedni chudną a inne stres zajadają.
Renata
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 01:56

 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez Daria » poniedziałek, 17 listopada 2014, 01:57

Nie wiem czy szybko to odpowiednie określenie, wiadomo co nagle to po diable. Nie mniej jeżeli chcecie faktycznie schudnąć przed tym wyjątkowym dniem, to ja bym nie robiła tego na ostatnia chwilę, po pierwsze miałam okazję widzieć osobę, kŧóra schudła tyż przed ślubem, problem w tym, że sukienka po przeróbkach, tak aby była jej dobra, straciła całkowicie fason, i Panna Młoda nie wyglądała że tak napisże oszałamiająco... Fakt, że ForeverSlim jest skutecznym suplementem wspomagającym odchudzanie, nie mniej moim zdaniem odpowiednia kolejnośc to nie chwila przed ślubem, ale zanim wybierzemy sukienkę
Daria
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez Dosiaczek » poniedziałek, 17 listopada 2014, 01:57

A nie lepiej pomuśleć o tym wcześniej a nie na ostatnią chwilę? owszem sama czytałam o skuteczności <foreverslim, nie mniej ja bym to zrobiła wcześniej, niz na ostatnią chwilę, po co przerabiać sukienke? A jak się nie da?
Dosiaczek
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez Kowalska » poniedziałek, 17 listopada 2014, 01:58

Zdecydowanie masz rację, lepien się odchudzić i szukać stroju, niż kupić, odchudzać się na szybki i jeszcze szybciej go przerabiać, noc chyba że któraś marzy, aby na ślubie wyglądać w sukni jak po kuzynce wielkości wieloryba...
Kowalska
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez sikora » wtorek, 18 listopada 2014, 21:16

Odchudzać się powinny wszyscy którzy mają nadwagę i nie czują się z tym komfortowo a nie tylko panny młode.I naprawdę dobrym sposobem jest regularne przyjmowanie tabletki Foreverslim i dieta.Pozbycie się nadwagi wychodzi tylko na dobre.Nie tylko wygląda się lepiej ale również człowiek jest o wiele zdrowszy.
sikora
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez kajka » środa, 11 marca 2015, 20:36

Cóż sama jestem zaskoczona, ale te tabletki naprawdę dają fajne efekty - w końcu wracam do normalnej wagi, zaczynam ładnie wyglądać - nie sądziłam, że uzyskam taki efekt. Foreverslim faktycznie pomaga - strata 11 kg nie była przypadkowa, tym bardziej, że do diety podchodziłam już kilkanaście raz. W końcu jest lepiej .
kajka
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez mimoza » sobota, 11 kwietnia 2015, 20:30

Dla mnie numerem jeden jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim.W swoim życiu przerobiłam już kila innych tabletek ale żadne nie dały takiego efektu.14 kg mniej i bez efektu jo-jo.
mimoza
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez Karolinaw » sobota, 19 grudnia 2015, 18:50

Ja stosowałam foreverslim i do śluby moja figura była idealna,przynajmniej dla mnie
Karolinaw
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez Paulina » czwartek, 14 stycznia 2016, 16:39

Ja przed ślubem zastosowałam Foreverslim i po tym jak ubyło mi 12 kg to zaczełąm dopiero szukać wymarzonej sukienki...
Paulina
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez Sandra Noiwak » poniedziałek, 7 marca 2016, 21:03

Ja też stosowałam Foreverslim, udało się nawet więcej jak myślałam, nie mniej nie popełnijcie tego błędu co ja bo za późno zaczełam się odchudzać i koniec końców sukienka wymagała przeróbki,
Sandra Noiwak
 

Postprzez » poniedziałek, 7 marca 2016, 21:03

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron