Kamerzysta na weselu

Kamerzysta na weselu

Postprzez kordka » piątek, 30 marca 2018, 15:47

Myślicie, że kamerzysta na weselu to dobry pomysł? Ciągle mam wątpliwości co do tego, czy taki kamerzysta to nie bedzie dodatkowy wydatek.. z drugiej strony, to jedyna taka okazja. Widziałam na stronie http://www.filmy-wesele.pl/ że jest właściwiele wielu kamerzystów z bardzo atrakcyjnymi cennikami.
kordka
 
Posty: 117
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 20:21

Postprzez » piątek, 30 marca 2018, 15:47

 

Re: Kamerzysta na weselu

Postprzez Abdomen » piątek, 30 marca 2018, 19:19

Ja zawsze w tym celu informuję się u znajomych. Często potrafią dobrze coś doradzić w tej kwestii.
Spotkanie z pewnymi ludźmi, książkami, muzyką, miejscami albo ideami może - w sprzyjających okolicznościach - uczynić nasze życie szczęśliwszym, bogatszym i piękniejszym
Abdomen
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 13:14

Re: Kamerzysta na weselu

Postprzez Ewakuacja » wtorek, 19 lutego 2019, 09:56

Do niedawna sądziłam, że nagrywanie filmu z weselu to bezsensowny pomysł, tym bardziej że te filmy co widziałam nie były jakieś super. No ale ostatnio byłam na weselu kuzynki i ona zatrudniła tą firmę: https://wytworniafilmow360.pl/ (specjalnie nawet poprosiłam o namiary) i oni nagrali film w wersji tej 360. Wyszło super!
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Kamerzysta na weselu

Postprzez tynqqa01 » środa, 20 lutego 2019, 09:44

jakoś nie jestem zwolenniczką kamerzystów. Potem i tak nie ma kiedy oglądać tych filmów, a ujęcia czasami pozostawiają wiele do życzenia. To co dla jednych jest śmieszne, dla innych może być kompromitujące, a wiadomo, że na weselu dzieją się różne rzeczy. Osobiście wolę lepsze, ciekawsze zdjęcia niż jakikolwiek film :)
tynqqa01
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2019, 14:25

Re: Kamerzysta na weselu

Postprzez holapola » piątek, 24 maja 2019, 08:55

Wszystko tak naprawdę zależy od preferencji i oczekiwań. Ja przez kilka tygodni przeglądałam filmy ślubne, zanim zdecydowałam się na swojego kamerzystę. Znalazłam naprawdę świetną ofertę, w którą wchodziło również filmowanie dronem. Jestem bardzo zadowolona z efektu, ponieważ film wyszedł świetny. Widać, że ktoś się bardzo napracował :)
holapola
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 24 maja 2019, 08:52

Postprzez » piątek, 24 maja 2019, 08:55

 


Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron