Fryzjer na ślub

Fryzjer na ślub

Postprzez Aneta J » czwartek, 2 listopada 2017, 20:17

Miałam okazję być na ślubie kuzynki... Wiadomo, jak przed taką imprezą bez fryzjera się nie obędzie. Trafiłam na rewelacyjny salon. Super obsługa, a do tego rewelacyjna kolorystyka. Sama nigdy bym się na to n ie zdecydowała, zaufałam i jest .... rewelacyjnie. I w sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ślub był w Anglii. Zresztą aby samemu ocenić, to proponuję odwiedzenie ich profilu na facebook - http://facebook.com/nottinghamfryzjer
Aneta J
 

Postprzez » czwartek, 2 listopada 2017, 20:17

 

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez Psytka » wtorek, 30 stycznia 2018, 20:45

Nie no wiadomo, że jak jest taka impreza to nie można iśc z byle czym na głowie ani jako gośc a już napewno nie jako panna młoda. Ja nie dawno wychodziłam za mąż więc jestem trochę w temacie fryzur slubnych. Ogólnie nie było mi łatwo wybrać fryzjerkę na ślub. Sporo pań się ogłasza a potem po próbnej fryzurze człowiek wyglada jakby miał mop na głowie. Ja na taką "polecaną" trafiłam właśnie... No i po fryzurze próbnej, podziękowałam jej za współpracę. Ostatecznie uczesanie na ślub wykonała fryzjerka z mobilnego salonu (więcej dowiecie się na fb Mobile Salon - Styliści z dojazdem ) . Oczywiście też zdecydowałam się najpierw na próbną fryzurę. w dniu ślubu uczesanie wyszło jeszcze lepiej niz na fryzurze próbnej. Całośc trzymała się jeszcze na poprawinach prawie w nienaruszonym stanie :)
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez Ajka9090 » czwartek, 1 lutego 2018, 09:09

Świetną opcją jest coś takiego jak Flamboyage, tutaj można o tym więcej przeczytać https://www.amfora.pl/wiadomosc/flamboy ... onac/4488/ Moja znajoma nie dawno cos takiego robiłą i przyznam że wygląda bardzo ładnie, fryzura nadaje się praktycznie na każą okoliczność.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez ulunia » czwartek, 15 lutego 2018, 17:30

Ja mam dość długie i gęste włosy i brak pomysłu na ślubną fryzurę. Ale myślę ze najpierw musze mieć welon, by fryzjerka mogła dobrać dobrą fryzurę. Bo welon na włosach musi dobrze się trzymać. Póki co to załatwiłam zaproszenia ślubne od diamond-wedding
Dołączyłam listę gości i nie musiałam wypełniać odręcznie. Byłam zdziwiona gdy już po 5 dniach miałam zaproszenia ładnie wypelnione gotowe do wysyłki. Poprosiłam gości o potwierdzenie przybycia. W tedy będzie trzeba pomyśleć jak zorganizować noclegu dla przyjeznych.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez Zuzzanna0 » sobota, 24 marca 2018, 21:28

Jeśli chodzi o fryzjera, to uważajcie, ja nie byłam ze swojego zadowolona, niestety. Włos mi potem tak klapł, że wyglądałam okropnie.. Lepiej wziąć kogoś sprawdzonego. A W temacie wesela, to czy słyszeliście o stronie fotografia-slubna.pl ? Podobno jest ona skupiskiem dobrych fotografów weselnych z całej Polski. Ja rozważam wybór jednego pana, który się tam oferuje... Jednak wcześniej sprawdzę opinie.
Zuzzanna0
 

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez AniaJowisz » sobota, 7 kwietnia 2018, 20:09

Też ostatnio szukałam fryzjera na ślub i tak naprawdę udało mi się go znaleźć dopiero w katalogu na internecie :) Znalazłam tam wszystkie salony w moim mieście a także oceny innych ludzi, które pomogły mi wybrać najlepszego fryzjer poznań , który wyczarował mi cudowną fryzurę ślubną!
AniaJowisz
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 7 kwietnia 2018, 16:16

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez Leika » sobota, 15 września 2018, 06:04

Też musisz się wybrać na fryzurę ślubną, bo jednak nie zawsze dany fryzjer będzie wiedział, czy na 100% zrobi Ci dobrą fryzjrę. Warto też przed weselem wybrać się na rytuały, które odbudują twoje włosy i będą wyglądać one na zdrowsze i błyszczące. Tutaj widziałam http://www.laurentlublin.pl/oferta/rytualy , ciekawe zabiegi, może akurat ten salon jest blisko Ciebie.
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez Paula883 » wtorek, 25 września 2018, 19:46

Doskonałą myślą jest wybór miejsca salondorothy.pl. Jest to salon, jaki proponuje peruki, czy także usługi fryzjersko-kosmetyczne. Ja niedawno zakupiłam parę peruk. Wyglądały jak z niesztucznego włosia. Moja przyjaciółka chodzi tam do fryzjera i też jest szczęśliwa. Z czystym sumieniem rekomenduję ten gabinet.
Paula883
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2018, 13:17

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez pink56 » piątek, 28 września 2018, 09:01

chetnie skorzystam z tego posta, sama niedlugo bede stala przed wyborem fryzjerki na wesele :lol:
pink56
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 28 września 2018, 08:57

Re: Fryzjer na ślub

Postprzez Gość » poniedziałek, 29 października 2018, 13:34

Jak dla mnie godny polecenia jest salon Miraflores, pod Warszawą w Łomiankach. Pani Elwira pomogła mi jak mi wypadały włosy a fryzjerki z salonu zrobiły mi piękne upięcie na mój ślub. Jestem zachwycona i teraz chodzę tylko tu:) Polecam też przedłużanie włosów jak ktoś się zastnwia, laserowa metoda najlepsza i nie obciąża jak inne:_)
Gość
 

Postprzez » poniedziałek, 29 października 2018, 13:34

 

Następna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron