Dom i wnętrza

Re: Dom i wnętrza

Postprzez sztosik1 » czwartek, 8 sierpnia 2019, 10:54

Nie no remonty to w ogóle są tak czasochłonne, że powinny przysługiwać dodatkowe dni wolne od pracy żeby to ogarnąć:) a tak na poważnie, to też zabieram się za remont pokoju ale żeby nie tracić czasu na malowanie i czekanie na fachowców to sama postanowiłam zadziałać i zamówiłam taką tapetę https://dobretapety.pl/tapety-z-efektem-3d I na pewno pięknie będzie
sztosik1
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 23 lipca 2019, 14:21

Postprzez » czwartek, 8 sierpnia 2019, 10:54

 

Re: Dom i wnętrza

Postprzez Zebis » piątek, 9 sierpnia 2019, 06:34

Jeśli szukasz porad w zakresie aranżacji swoich wnętrz i budownictwa domu to sprawdź https://dkhome.pl/ na którym znajdziecie wiele przydatnych porad w zakresie aranżacji ogrodu. Od nich dowiedziałem się m.in jak pielęgnować róże, czy jak dobrać sprzęt do ogrodu. Może Tobie również się przyda, pozdrawiam i trzymam kciuki za piękne wykonanie!
Zebis
 

Re: Dom i wnętrza

Postprzez swietnacena » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 09:04

Ja oglądam katalogi salonów meblowych takich jak Ikea, Black-Red-White, albo przeglądam profile na instagramie o tej tematyce. Wiele inspiracji można znaleźć w taki sposób i sprawić, że dom i wnętrze będzie przepiękne bez bycia projektantem wnętrz. A jeśli chcesz tanio zakupić różne ozdoby i meble, to ja polecam szukać na Ceneo.pl. Wygodna filtracja pozwala znaleźć dokładnie to czego oczekujesz, a wyszukiwane są raczej te tańsze sklepy, dużo propozycji jeśli chodzi o dom i wnętrze. :wink:
swietnacena
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2019, 11:14

Re: Dom i wnętrza

Postprzez karina123 » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 09:48

Ja jakiś czas temu zmierzyłam się z wyzwaniem jakim jest projektowanie wnętrz... Myślałam, że to nic trudnego, ale okazało się jednak, że to wyzwanie mnie przerosło... Chyba chciałam za dużo rzeczy zmieścić w jednym dość małym pomieszczeniu, w dodatku nie mogłam też zdecydować się na jeden styl i wychodził z tego niezły misz masz... A że chciałam ostatecznie uniknąć chaosu, to nie pozostało mi nic innego jak specjaliści. Trafiłam do biura http://www.inter-your.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy. Mieszkanie wygląda idealnie - minimalistycznie, klasycznie, gustownie i jest mega praktyczne, więc spełnili oni dokładnie wszystkie moje założenia. Nie żałuje też, że w końcu odważyłam się przekazać część obowiązków komuś innemu i sama nie musiałam martwić się czymś, na czym jednak się nie znam :)
karina123
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2019, 09:53

Re: Dom i wnętrza

Postprzez mośka » środa, 14 sierpnia 2019, 03:57

Właściwe oświetlenie to bardzo ważna sprawa. To nie tylko ładny wystrój, ale przede wszystkim zdrowie dla naszych oczu. Niedawno kupiliśmy z mężem mieszkanie, teraz je remontujemy. Rozważamy, żeby wszystkie żarówki były ledowe. Duży wybór takich znalazłam w sklepie GTV. Firma działa na rynku już dłuższy czas, cieszą się dobrą opinią klientów.
mośka
 

Re: Dom i wnętrza

Postprzez TomaszWolny » wtorek, 20 sierpnia 2019, 08:27

Jeśli jesteście z dolnej części Polski, to mam do polecenia wielu architektów wnętrz w małopolskim ;) Sam korzystałem z ich porad. Wykorzystaliśmy moje inspiracje i połączyliśmy to w piękną całość, dzięki wiedzy i doświadczeniu architekta. Polecam z czystym sumieniem. ;)
TomaszWolny
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 20 sierpnia 2019, 08:22

Re: Dom i wnętrza

Postprzez Animalover » wtorek, 20 sierpnia 2019, 15:25

Ja zawsze stawiam na całościowy design. Ja zrobiłam sobie parapety granitowe, to potem schody też były z granitu - żeby się to jakoś zgrywało. Nie mogę patrzeć na takie parapety np. z drewna, a pod tym płytki... Lubię całość.
Animalover
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 12 marca 2019, 09:11

Re: Dom i wnętrza

Postprzez Werox111 » piątek, 30 sierpnia 2019, 09:07

Jeżeli szukacie dobrze prezentujących się i mega solidnych schodów to znam stronę, na której można zakupić schody zabiegowe https://schody24.net.pl/schody-zabiegowe . Ja takie zamówiłam już jakiś czas temu i bardzo dobrze się je użytkuje. Widać, że są porządnej jakości.
Werox111
 
Posty: 80
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lipca 2019, 10:30

Re: Dom i wnętrza

Postprzez Mastas » czwartek, 17 października 2019, 14:46

Moim zdaniem świetnym dodatkiem będzie fotoobraz drukowany na płótnie, to coś podobnego do fototapety, tylko bardziej uniwersalne. Zajrzyjcie sobie na tę stronę https://www.wydrukinasztuki.pl/, oni się tym zajmują
Mastas
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 24 września 2019, 20:25

Re: Dom i wnętrza

Postprzez jasiepytamo » wtorek, 22 października 2019, 07:05

W domu bardzo ważne są świąteczne ozdoby na stół. Można wtedy zapraszać gości i urządzać wspaniałe przyjęcia. :) :) :)
jasiepytamo
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:39

Postprzez » wtorek, 22 października 2019, 07:05

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Małżeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron