Rozwód

Rozwód

Postprzez kazaro » piątek, 24 stycznia 2020, 18:36

Hej, jestem z mężem w separacji już ponad rok, bez opowiadania o szczegółach,mam już dość i chcę zamknąć ten rozdział życia. Mamy dwójkę dzieci, mąż nie chce dać rozwodu, mówi że nie będzie płacił alimentów. Nie chcę mu ograniczać kontaktów z naszymi dziećmi, ale nie dam rady już więcej tak żyć pod dachem, gdzie codziennie są awantury i dzieciaki muszą tego słuchać. Jestem załamana i nie mam żadnego wsparcia. Szukałam w internecie różnych prawników i na http://www.rozwodznia.pl/ znalazłam duet prawnika z panią psycholog, co idealnie by mi pasowało, bo potrzebuję i dobrego prawnika, i wsparcia psychicznego. Jest tu ktoś na forum po rozwodzie albo w trakcie? Jak potoczyła się sprawa w sądzie? Po czym poznać, że prawnik zna się na rzeczy i może wygrać sprawę?
kazaro

Postprzez » piątek, 24 stycznia 2020, 18:36

Re: Rozwód

Postprzez barmanka » sobota, 25 stycznia 2020, 18:39

Na pewno przejście przez rozwód nie jest łatwe i wiąże się z dużym stresem, więc w takiej sytuacji warto poprosić o pomoc dobrego adwokata. Doświadczona kancelaria prawna będzie w stanie zająć się każdą sprawą. Profesjonalne podejście do sprawy pozwoli szybko uporać się z rozwodem.
barmanka

Postprzez ikara » środa, 22 kwietnia 2020, 14:40

przeżywałam dokładnie to samo także doskonale wiem co czujesz... teraz jest trudno i nie widzisz przyslowiowego swiatelka w tunelu ale uwierz mi, że choc brzmi to teraz banalnie to bedzie lepiej! na pewno warto zwrocic sie o pomoc do dobrego psychoterapuety. w czasach pandemii tylko spotkania w sieci wchodza w gre ale tu Ci szczegolnie polecam specjalistow z poradni Rymkiewicz System z Wroclawia ( tu znajdziesz namiar i szczegoloy https://olgarymkiewicz.pl/oferta/psychoterapeuta-i-psychoterapia-wroclaw/#psychoterapeuta-psycholog). z doswiadczenia wiem, że musisz zaufac i otworzyc sie na ta pomoc. ja poswiecilam sie tej terapii tak na maksa i z kazdym spotkaniem bylo lepiej.
ikara

Postprzez tatwoj12 » czwartek, 30 kwietnia 2020, 13:57

Rozwód jest bardzo ciężką sprawą i to generalnie dla dwojga. Sama się rozwodziłam bo już nie dawałam rady, ciągłym szantażom emocjonalnym itd. ogólnie miałam już dość. Musiałam też wziąc adwokata. I ktoś kto mi na prawdę pomógl to pani mecenas Grześkowiak w mojej Warszawie. jestem jej na prawdę wdzięczna
tatwoj12

Postprzez archiwum12 » piątek, 19 czerwca 2020, 06:38

Rozwód to bardzo delikatna sprawa. Nikt tego nie planuje, ale czasem życie nas do tego zmusza. Myślę, że w takich nieprzyjemnych chwilach najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://poznanrozwod.pl/. Dzięki radom eksperta możemy zrozumieć jakie mamy prawa i w jaki sposób uzyskać na przykład alimenty. Szczególnie ważne są takie usługi jeśli mamy zamiar ubiegać się o rozwód z orzeczeniem winy. W przypadku rozwodu za porozumieniem stron jest o wiele łatwiej.
archiwum12

Postprzez Wikt00r » poniedziałek, 27 lipca 2020, 09:34

Sam przechodziłem przez rozwód i nie wspominam tego okresu jako miły. Na szczęście moja sprawa przebiegła szybko i z pewnością pomogła mi w tym Pani Adwokat Małgorzata Tokarz - https://malgorzatatokarz.pl/ . Pani adwokat jest prawdziwą fachowcem, który specjalizuje się w prawie rodzinnym i karnym. Dla niej sprawy rozwodowe są codziennością i nie ma problemu w prowadzeniu takiej sprawy. Pani adwokat pomogła mi w złożeniu wszystkich potrzebnych dokumentów do sadu, a potem mnie reprezentowała. Jestem bardzo zadowolony z usług jakie świadczy i każdemu mogę polecić jej usługi adwokackie.
Wikt00r

Postprzez Piotr Lam » niedziela, 9 sierpnia 2020, 23:05

W razie gdyby chciałbyś wziąć szybki rozwód Katowice polecam Kancelarię Prawną Szaflarscy.
Piotr Lam

Postprzez » niedziela, 9 sierpnia 2020, 23:05

Powrót do Małżeństwo