Aranżacja wnętrza

Re: Aranżacja wnętrza

Postprzez emma898 » piątek, 8 stycznia 2021, 14:30

Niestety nie mam dużego budżetu na urządzenie mieszkania i będę musiała na niektórych rzeczach bardzo oszczędzać, ale też dzięki temu będę mogła sobie pozwolić wydać więcej na inne rzeczy. Do takich rzeczy należy bez wątpienia fornir kamienny, który chce położyć na jednej z największych ścian w salonie, żeby uzyskać industrialne wnętrze. Fajną ofertę widziałam w https://fornirykamienne.pl/
emma898

Postprzez » piątek, 8 stycznia 2021, 14:30

Postprzez mami772 » piątek, 15 stycznia 2021, 22:27

Nie mam zielonego pojęcia, w jaki sposób zaaranżować łazienkę, więc szukam sobie informacji online. Idealny dla mnie okazał się artykuł https://oceanstone.pl/jak-urzadzic-lazienke/ bo już pomysły mam i jakieś plany się pojawiły. Polecam zerknąć, bo na pewno się zainteresujecie, tak samo, jak ja.
mami772

Postprzez dariawaria » poniedziałek, 18 stycznia 2021, 12:50

styl paryski wnętrza to zdecydowanie lepsza opcja moim zdaniem niż już troche niemodny industralizm, mi się już totalnie opatrzył no i nie ma klasy...
dariawaria

Postprzez nyszka » wtorek, 19 stycznia 2021, 08:32

W mojej ocenie w aranżacji wnętrza bardzo ważną rolę pełnią dodatki. To ode ocieplają pomieszczenie, sprawiają że staje się dużo bardziej przytulne. Ja ostatnio byłam na etapie poszukiwania ozdób na ściany. Bardzo spodobały im się kwadratowe obrazy na płótnie . Wybrałam te z motywami, które najbardziej mi odpowiadały i zamówiłam. Udekorowałam nimi jedną ścianę i efekt jest naprawdę rewelacyjny.
nyszka

Postprzez » wtorek, 19 stycznia 2021, 08:32

Poprzednia strona

Powrót do Małżeństwo