Dom i wnętrza

Re: Dom i wnętrza

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 4 sierpnia 2019, 13:25

Właśnie z takich stron czerpię inspirację. Nie jestem niestety urodzonym projektantem. Zanim coś zrobię, muszę najpierw gdzieś zobaczyć, przetrawić temat i spróbować zrobić u siebie. Dajcie namier gdzie kupujecie meble do salonu. Chętnie podzielę się informacją o sklepie w którym naprawdę można niedorgo kupić meble https://mks-meble.pl/ Nie tylko niedrogo, ale również trzeba zaznaczyć, że meble są bardzo porządnie wykonane.
wiktoria68

Postprzez » niedziela, 4 sierpnia 2019, 13:25

Postprzez looney » wtorek, 6 sierpnia 2019, 12:40

Już od paru miesięcy planuję zrobić remont mieszkania. Trochę czasu zajęły same przygotowania, zebranie środków na to itp.. Powoli zaczynam wszystko wynosić do piwnicy albo na śmietnik. Najpierw zrywam starą podłogę i robię wylewki Łódź anhydrytowe, co też trochę czasu zajmie.
looney

Postprzez sztosik1 » czwartek, 8 sierpnia 2019, 10:54

Nie no remonty to w ogóle są tak czasochłonne, że powinny przysługiwać dodatkowe dni wolne od pracy żeby to ogarnąć:) a tak na poważnie, to też zabieram się za remont pokoju ale żeby nie tracić czasu na malowanie i czekanie na fachowców to sama postanowiłam zadziałać i zamówiłam taką tapetę https://dobretapety.pl/tapety-z-efektem-3d I na pewno pięknie będzie
sztosik1

Postprzez Zebis » piątek, 9 sierpnia 2019, 06:34

Jeśli szukasz porad w zakresie aranżacji swoich wnętrz i budownictwa domu to sprawdź https://dkhome.pl/ na którym znajdziecie wiele przydatnych porad w zakresie aranżacji ogrodu. Od nich dowiedziałem się m.in jak pielęgnować róże, czy jak dobrać sprzęt do ogrodu. Może Tobie również się przyda, pozdrawiam i trzymam kciuki za piękne wykonanie!
Zebis

Postprzez swietnacena » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 09:04

Ja oglądam katalogi salonów meblowych takich jak Ikea, Black-Red-White, albo przeglądam profile na instagramie o tej tematyce. Wiele inspiracji można znaleźć w taki sposób i sprawić, że dom i wnętrze będzie przepiękne bez bycia projektantem wnętrz. A jeśli chcesz tanio zakupić różne ozdoby i meble, to ja polecam szukać na Ceneo.pl. Wygodna filtracja pozwala znaleźć dokładnie to czego oczekujesz, a wyszukiwane są raczej te tańsze sklepy, dużo propozycji jeśli chodzi o dom i wnętrze. :wink:
swietnacena

Postprzez karina123 » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 09:48

Ja jakiś czas temu zmierzyłam się z wyzwaniem jakim jest projektowanie wnętrz... Myślałam, że to nic trudnego, ale okazało się jednak, że to wyzwanie mnie przerosło... Chyba chciałam za dużo rzeczy zmieścić w jednym dość małym pomieszczeniu, w dodatku nie mogłam też zdecydować się na jeden styl i wychodził z tego niezły misz masz... A że chciałam ostatecznie uniknąć chaosu, to nie pozostało mi nic innego jak specjaliści. Trafiłam do biura http://www.inter-your.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy. Mieszkanie wygląda idealnie - minimalistycznie, klasycznie, gustownie i jest mega praktyczne, więc spełnili oni dokładnie wszystkie moje założenia. Nie żałuje też, że w końcu odważyłam się przekazać część obowiązków komuś innemu i sama nie musiałam martwić się czymś, na czym jednak się nie znam :)
karina123

Postprzez mośka » środa, 14 sierpnia 2019, 03:57

Właściwe oświetlenie to bardzo ważna sprawa. To nie tylko ładny wystrój, ale przede wszystkim zdrowie dla naszych oczu. Niedawno kupiliśmy z mężem mieszkanie, teraz je remontujemy. Rozważamy, żeby wszystkie żarówki były ledowe. Duży wybór takich znalazłam w sklepie GTV. Firma działa na rynku już dłuższy czas, cieszą się dobrą opinią klientów.
mośka

Postprzez TomaszWolny » wtorek, 20 sierpnia 2019, 08:27

Jeśli jesteście z dolnej części Polski, to mam do polecenia wielu architektów wnętrz w małopolskim ;) Sam korzystałem z ich porad. Wykorzystaliśmy moje inspiracje i połączyliśmy to w piękną całość, dzięki wiedzy i doświadczeniu architekta. Polecam z czystym sumieniem. ;)
TomaszWolny

Postprzez Animalover » wtorek, 20 sierpnia 2019, 15:25

Ja zawsze stawiam na całościowy design. Ja zrobiłam sobie parapety granitowe, to potem schody też były z granitu - żeby się to jakoś zgrywało. Nie mogę patrzeć na takie parapety np. z drewna, a pod tym płytki... Lubię całość.
Animalover

Postprzez guran » sobota, 24 sierpnia 2019, 17:00

Nie mam pojęcia jak wyglądał remont u Was w domu jednak jeżeli jesteście z okolic Poznania to ja polecam firmę https://lafhome.pl/remonty-wnetrz-poznan/ która remontami zajmuje się profesjonalnie i osobiście mogę ich bardzo polecić. Kilka miesięcy temu wykonywali u mnie remont łazienki, salonu i przedpokoju i muszę przyznać, że przy cenie którą za to zapłaciłem jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony ;)
guran

Postprzez » sobota, 24 sierpnia 2019, 17:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Małżeństwo