Dowody na zdradę

Re: Dowody na zdradę

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 17:40

Dobrze jest mieć własnego i to w dodatku dobrego prawnika ponieważ życie jest pełne niespodzianek, mogą to być różnego rodzaju długi, rozwody lub konflikty z osobami trzecimi. Warto jest mieć czym się bronić.
Gość
 

Postprzez » niedziela, 1 października 2017, 17:40

 

Re: Dowody na zdradę

Postprzez Adrian1989 » poniedziałek, 2 października 2017, 08:41

najlepsze dowody na zdradę to zdecydowanie zdjęcia i smsy!
Adrian1989
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 2 października 2017, 08:40

Re: Dowody na zdradę

Postprzez Kisza » środa, 11 października 2017, 20:36

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Bądź co bądź, sama na pewno nie wybaczyłabym zdrady i zasadniczo, pierwszym krokiem, jakim podjęłabym w takiej sytuacji, byłoby postawienie na usługi takie, jakie w swojej ofercie posiada chociażby dobry adwokat z Lublina i zdecydowałabym się na sprawę rozwodową. Jednocześnie jestem pewna, że w przypadku sięgnięcia po pomoc Kancelarii Adwokata Marcina Gałązki mogę liczyć nie tylko na pełną dyskrecję, ale też i poważne podejście do każdego klienta.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Dowody na zdradę

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 19 października 2017, 13:10

Najlepszy adwokat w Szczecinie uratował mi kiedyś życie przy rozwodzie, maiłem okropna drugą połówkę, która chciała mnie oskubać przy rozwodzie z wszystkiego. Musze przyznać było blisko jednak adwokat wyciągnął mnie z tego i mało tego udało mi się tamtą panią przebić argumentami co spowodowało, że zyskałem na tym rozwodzie i szczerze bardzo się z tego cieszę, nie sądziłem, że ktoś z kim żyłem 10 lat może być taką żmiją.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Dowody na zdradę

Postprzez D0bry » wtorek, 31 października 2017, 01:36

Współczuję kolego :( Przed Tobą ciężki czas. Zanim samemu pójdziesz do sądu, pomyśl nad zatrudnieniem prawnika specjalizującego się w takich sprawach. W Warszawie polecam Ci mecenasa Pawła Budrewicza. Jego podejście do każdego klienta w indywidualny sposób, jego empatia i doświadczenie to cechy, które nie każdy adwokat posiada. Doradzi Ci co i jak robić, które dowody najlepiej wykorzystać, przeprowadzi z możliwie najmniejszym stresem przez zapewne trudny proces rozwodu.
D0bry
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 20 października 2017, 10:15

Re: Dowody na zdradę

Postprzez Sertio22 » wtorek, 2 stycznia 2018, 22:25

poprzeglądaj wpisy na tym forum http://www.rozwod24.info/forum/index.php
Sertio22
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 1 grudnia 2017, 16:24

Re: Dowody na zdradę

Postprzez kazimierz44 » wtorek, 7 sierpnia 2018, 08:38

Jak komuś są potrzebne dowody na zdradę to zamawia się detektywów. Oni wykryją każdą zdradę jaka jest robiona.
kazimierz44
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 7 sierpnia 2018, 08:37

Re: Dowody na zdradę

Postprzez stardziaak » niedziela, 21 kwietnia 2019, 17:16

Na zdradę najlepiej mieć jakieś dowody, czyli trzeba jakichś usług detektywistycznych. Najlepiej poczytaj sobie o nich na http://www.privateservice.pl/ . Tam znajdziesz wiele ciekawych informacji, między innymi o lokalizowaniu telefonów komórkowych.
stardziaak
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 22 sierpnia 2018, 16:13

Re: Dowody na zdradę

Postprzez Majeczka28 » poniedziałek, 24 lutego 2020, 21:34

Mój sąsiad podejrzewał, że żona go zdradza i wynajął detektywa ....daleko detektyw nie szukał bo to sąsiad z innego piętra i była taka awantura, że cały blok chodził a z okien leciały ciuchy i meble.
Majeczka28
 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 21:24

Re: Dowody na zdradę

Postprzez Anessa » czwartek, 13 sierpnia 2020, 08:30

Widzę, że polecacie Państwo sporo kancelarii prawnych, ale żadnej nie widzę z Krakowa, więc i ja dodam coś od siebie. Rozwodami w Krakowie profesjonalnie zajmują się oni i w razie potrzeby jak najbardziej warto skorzystać z usług tej kancelarii.
Anessa
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 11 września 2019, 12:36

Postprzez » czwartek, 13 sierpnia 2020, 08:30

 

Następna strona

Powrót do Małżeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron