Super erekcja

Re: Super erekcja

Postprzez Radoslaw.M » wtorek, 27 lutego 2018, 20:37

Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty
Radoslaw.M
 

Postprzez » wtorek, 27 lutego 2018, 20:37

 

Re: Super erekcja

Postprzez Rycho » piątek, 2 marca 2018, 20:47

Zgadzam się co do iqman, sam brałem te tabletki i jak dla mnie toich działanie określiłbym jednym słowem rewelacyjne. Zresztą, żona tez teraz twierdzi, ze takich orgazmów jak teraz tonie miała już dawno, może zaraz po ślubie...
Rycho
 

Re: Super erekcja

Postprzez Tymon » wtorek, 13 marca 2018, 17:14

Jeżeli chodzi konkretnie o popraiwienie erekcji to zgadzam się z opiniami na temat iqman. Sam go brałem i wiem, ze jest on najlepszy z możliwych środków jakie są na rynku.
Tymon
 

Re: Super erekcja

Postprzez Mariusz D » wtorek, 13 marca 2018, 20:17

Karol napisał(a):Jak mieliście problem z erekcją, to polecam zastosowanie IQMan. Poprawa już po pierwszej tabletce. Jak dla mnie rewelacja, a żona znacznie częściej chce się kochać. To chyba mówi samo za siebie

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wpsomagających erekcje jaki można kupić. Sam kupowałem na http://iq-man.pl i jestem bardzo zadowolony z tego jak mi pomógł
Mariusz D
 

Re: Super erekcja

Postprzez Anatol » poniedziałek, 19 marca 2018, 18:40

Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQman.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany.
Anatol
 

Re: Super erekcja

Postprzez Antek8 » wtorek, 20 marca 2018, 18:34

Zdecydowanie polecam wszystkim tabletki IQman. Dzialaja cuda! Jak po viagrze. Nie dosc ze sztywny to ciagle gotowy do dzialania. Moja dziewczyna pieje z zachwytu. Przede wszystkim dlatego ze skonczyly sie problemy z opadaniem w trakcie. No i w koncu ona tez jest w siodmym niebie!
Antek8
 

Re: Super erekcja

Postprzez Dominik23 » poniedziałek, 26 marca 2018, 10:53

Moja dziewczyna zaczęła narzekać, że słabiej mnie odczuwa. Postawnowiłem coś temu zaradzić i kupiłem IQman. Okazało się to bardzo dobrą decyzją.
Dominik23
 

Re: Super erekcja

Postprzez Tyberiusz » wtorek, 3 kwietnia 2018, 18:23

Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQMAN.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany w niecałe trzy miesiące
Tyberiusz
 

Re: Super erekcja

Postprzez Dorian » piątek, 13 kwietnia 2018, 19:47

Jak dla mnie IQman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty
Dorian
 

Re: Super erekcja

Postprzez Leszek » czwartek, 26 kwietnia 2018, 21:05

Moim zdaniem IQman to jeden z najlepszych środków na poprawę potencji. Jak dla mnie to nie ma lepszego
Leszek
 

Postprzez » czwartek, 26 kwietnia 2018, 21:05

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron