Po ciąży straciłam ochotę na seks

Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Ankaaa » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:26

Nie wiem ile z was dotyczy ten problem, ale po ciąży straciłam ochotę na sex, a boje się, że mój mąz znajdzie sobie młodszą i zgrabniejszą. Niestety w trakcie ciąży przytyłam prawie 20kg i praktycznie to mi zostało. Dziecka juz nie karmię, bardzo szybko straciłam pokarm. Uważam, że problemem który powoduje taka sytuację jest obecnie moja tusza. Słyszałam o (według tego co można przeczytać na różnych forach) o dużej skuteczności preparatu ForeverSlim Lecz nie wiem jak wygląda sprawa po ciąży w przypadku tego preparatu, wiecie coś na ten temat?
Ankaaa
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:26

 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Wilczek2000 » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:27

Moja żona też używała tych tabletek po ciązy, ale nie ze względu na sex, tylko dlatego, że po prostu źle się czuła z większą wagą. Jednak widzę u ciebie inny problem. Czy nie powinnaś iść do psychologa lub seksuologa? A w ogóle jak na to reaguje twój mąż? Może to jemu nie przeszkadza, a może nawet bardziej kręci. Rozmawialiście na ten temat?
Wilczek2000
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Naomi » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:27

A mojego starego to podnieca i by mnie zabił za jakiekolwiek próby pozbycia się ciałka
Naomi
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Iwona34 » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:28

Mojego tez podniecały kilogramy, ale dla mnie były zbyteczne, źle się czułam i schudłam. Stosowałam również opisany tu przez was specyfik. ślubny pomarudził, pomarudził i obecnie jest niby dobrze, choć po tym co wyprawiał jak byłam przy tuszy zaczynam się zastanawiac nad jego zdrowiem psychicznym i nad tym czy będziemy razem
Iwona34
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Renata » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:28

Jesteście zboczone, a właściwie nie wy tylko wasi faceci, a co do ForeverSlim, znam osoby, które go stosowały i faktycznie rezultaty super, ale żadna z nich nie odchudzała sie dla żadnego palanta, który jak przytyła to mu sie odechciało. gdyby mój mi wyciał taki numer too kopa w d... i nastepne spotkanie na sali sądowej
Renata
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Acha » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:29

Tak nie do końca rozumiem, obecna sytuacja nie pasuje Wam czy Waszym partnerom? Bo jeżeli wam, źle Wy się z tym czujecie to nie ma sie nad czym zastanawiać, jeżeli przeszkadza to Waszym partnerom, to co będzie dalej? Jak przybędzie wam lat, to co operacje plastyczne? A jak już nie będą pomagać to co? Wymiana przez nich na młodszy model? Zastanówcie sie nad tym. A co do ForeverSlim to stosowała go moja kuzynka i owszem efekt jest idealny
Acha
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Him0 » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:29

Zanim zaczniesz szaleć za środkami na odchudzania to zrób testy DNA, dowiesz się dlaczego obecnie masz takie a nie inne problemy. Ponadto patrząc na Twoje podejście do sprawy proponuję zrobić za jednym zamachem testy DNA pod względem cellulitu. Skoro teraz Twojemu partnerowi nie odpowiada brzuszek po ciąży, to za rok może zacząć mu przeszkadzać ”pomarańczowa skórka”. Po co czekać nie lepiej wyprzedzić? Nie mniej całkiem na poważnie, odnośnie problemów ze zrzuceniem wagi zobacz sobie stronę www.biogenoma.com i naprawdę zastanów się nad testem DNA
Him0
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Sabina » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:30

Ja również stosowałam suplement diety ForeverSlim, ale zainteresowało mnie co innego, mianowicie testy DNA dotyczące cellulitu, u mnie w rodzinie, skórka pomarańczowa pojawia się w dosyć młodym wieku, nawet nie pomyślałam, o tym, że może to być w jakiś sposób uwarunkowane genetycznie, czy ogólnie genetyka poprzez sprawdzenie przyczyny i odpowiednie nazwijmy to leczenie pomorze nam szybciej z tym się uporać
Sabina
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Emma » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:30

Te testy co piszecie na stronie www.biogenoma.com jak dobrze doczytałam to nie jest głupi pomysł. Muszę do nich zadzwonić i się dowiedzieć dokładniej czegoś na ich temat. Wiadomo jak w internecie i na stronie z informacjami. jednak nie zastąpi to fizycznej rozmowy
Emma
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Ilona » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:30

Ja osobiście jestem przeciwna wszelkim wspomagaczom, jednak, jak widziałam osobę, która stosowała Foreverslim i faktycznie rezultaty były widoczne, tym bardziej, że widziałam ją w odstępie trzymiesięcznym, za drugim razem gdyby mnie nie zaczepiła, tobym przeszła i nawet cześć jej nie powiedziała, bo jej nie poznałam
Ilona
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 02:30

 

Następna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość