Po ciąży straciłam ochotę na seks

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Wikta » niedziela, 24 maja 2015, 20:40

Nie wiem jak inne osoby, nie mniej ja uwążam, ze brak ochoty może być spowodowany zarówno tak jak piszęcie jakimiś obawami o wygląd (to faktycznie można "naprawić" Foreverslim - pytanie czy faktycznie jest taka konieczność) ale również obawą o zajście w drugą ciążę...
Wikta
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:36

Postprzez » niedziela, 24 maja 2015, 20:40

 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Luiza » sobota, 6 czerwca 2015, 19:59

ja też miałam pewne obawy, nie mniej odchudząłam się nie dla męża, ale dla własnego lepszego samopoczucia, a co do środków jakimi to uzyskałam, to dieta, ćwiczenia i foreverslim
Luiza
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Paaulina » sobota, 19 grudnia 2015, 18:35

Zgadzam się jeżeli chodzi Foreverslim i zrzucenie wagi po ciąży, jeżeli to ci przeszkadza, czy przeszkadzało (o ile już schudłaś), nie mniej jeżeli to nie było to, to ewentualnie poszukaj jakiegoś środka na pobudznie seksukalne, takie środki masz przepisywane przy tabletkach antykoncepcyjnych
Paaulina
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Alina » poniedziałek, 7 marca 2016, 20:57

U mnie idealnym rozwiązaniem okazało się zastosowanie Foreverslim, nie mniej same tabletki jak i dietę zaczęłam stosować jak skończył mi się pokarm Izka przeszła na Bebiko... Nie mniej 3 miesiące i waga wróciła do takiej jak miałam przed ciążą...
Alina
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Alicja23 » środa, 9 marca 2016, 21:12

U mnie było podobnie, też głównym "hamulcem" w normalnym seksie po porodzie nie była wcale obawa przed kolejną ciążą itp, tylko wstydziłam sie po raz pierwszy włąsnej wagi. Mi też pomógł w powrocie do normalności Foreverslim. A teraz mam znów fajną figurę, jak i wróciła chęć na seks
Alicja23
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Magda23 » sobota, 2 lipca 2016, 21:35

Faktycznie, jeżeli uwązam, żw waga i figura są dla ciebie problemem, to Foreverslim jest dobrym rozwiązaniem
Magda23
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Ameba » czwartek, 15 września 2016, 19:41

Ja też miałam podobnie, jak się okazało, było to podłoże psychiczne, owszem do czasu porodu moja większa waga mi nie przeszkadzała, ale po porodzie... jakby wyrosła bariera... pomogło dopiero jak wróciłam do swojej normalnej wagi, czyli tej jaką miałam przed ciążą. A skutecznym środkiem okazał się Foreverslim
Ameba
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Karolina J » sobota, 3 czerwca 2017, 21:03

Ja sama stosowałam Foreverslkim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąc. Po prostu pozbyłam się nadwagi
Karolina J
 

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Malin » wtorek, 1 sierpnia 2017, 10:29

Nie stosowałam tego preparatu ale miałam dietę plus ćwiczenia i efekty były bardzo dobre.Więc trzeba tylko chcieć.
Malin
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 21 czerwca 2017, 20:59

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Postprzez Miarysia » niedziela, 22 października 2017, 16:30

Ankaaa napisał(a):Nie wiem ile z was dotyczy ten problem, ale po ciąży straciłam ochotę na sex, a boje się, że mój mąz znajdzie sobie młodszą i zgrabniejszą. Niestety w trakcie ciąży przytyłam prawie 20kg i praktycznie to mi zostało. Dziecka juz nie karmię, bardzo szybko straciłam pokarm. Uważam, że problemem który powoduje taka sytuację jest obecnie moja tusza. Słyszałam o (według tego co można przeczytać na różnych forach) o dużej skuteczności preparatu ForeverSlim Lecz nie wiem jak wygląda sprawa po ciąży w przypadku tego preparatu, wiecie coś na ten temat?

Ja zastosowałam Slimunox i po 3 miesiącach moja waga wróciła do normy. A co do waszego problemu, to jakm bym poszła na jakąś terapie małżęńską, bo obawiam, się że problem nie tkwi w wadze tylko w psychice
Miarysia
 

Postprzez » niedziela, 22 października 2017, 16:30

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron