Libido

Re: Libido

Postprzez Rafał » środa, 18 marca 2015, 22:21

A ja jestem bardzo zadowolony z fakty jak na mnie zadziałał iqman. Miałem problemy z erekcją i tu środek okazał się bardzo pomocny.
Rafał
 

Postprzez » środa, 18 marca 2015, 22:21

 

Re: Libido

Postprzez kosmo » poniedziałek, 13 kwietnia 2015, 20:14

Pamiętajcie Panowie ze czasem i Wy możecie zawieść ale wówczas z pomoca na pewno przychodzą nam takie suplementy jak IQMAN. Tutaj już dziaŁaja konkretnie na nasze męskie problemy, a nasze kobiety sa z nas zadowolone.
kosmo
 

Re: Libido

Postprzez Paweł » sobota, 6 czerwca 2015, 19:55

Sam miałem z tym problemu i mi idealnie pomógł na moje niedomagania z erekcją iqman, brałem go 3 miesiące, ale sie opłaciło, bo teraz wszystko jest idealnie
Paweł
 

Re: Libido

Postprzez Spin » piątek, 2 października 2015, 19:44

Masaż może ci zrobic partnerka, jak już z instrumentem będzie OK. A na poważnie, jak wspomniałem juz w jednym z postów, też miałem tego rodzaju problemy i na Allegro kupiłem tabletki iqman. Jak dla mnie rewelacha.3 miesiace i najmniejszych problemów z erekcją, pomimo, że samych tabletek nie biorę już od pół roku
Spin
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:42

Re: Libido

Postprzez Witek » piątek, 16 października 2015, 20:59

Zdecydowanie w takim układzie iqman
Witek
 

Re: Libido

Postprzez Quanto » sobota, 19 grudnia 2015, 18:37

Ja bym polecił IQman, mi ten środek bardzo pomógł.Obecnie nie mam już najmniejszych problemów w tym zakresie,
Quanto
 

Re: Libido

Postprzez Kamil » środa, 27 stycznia 2016, 20:33

Ja zastosowałem IQman jak miałem problemy i u mnie poskutkowało i obecnie jest już rewelacyjnie, W końcu seks powinien być przyjemnością a nie koszmarem
Kamil
 

Re: Libido

Postprzez Tobiasz » poniedziałek, 7 marca 2016, 19:49

Ja rok temu stosowałam iqman, który kupiłem na Allegro, z tego co wiem, to nadal można go tam kupić lub na stronie głównego dystrybutora... Od tamtego czasu nie mam żadnych problemów z erekcją, a seks znów jest przyjemnym przeżyciem
Tobiasz
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2016, 16:51

Re: Libido

Postprzez Marcin » sobota, 2 lipca 2016, 21:33

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie iqman
Marcin
 

Re: Libido

Postprzez kacper » wtorek, 2 sierpnia 2016, 18:47

Ja też uważam, ze zastosowanie IQman w takim przypadku wydaje się być optymalnym rozwiązaniem
kacper
 

Postprzez » wtorek, 2 sierpnia 2016, 18:47

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości