Libido

Re: Libido

Postprzez Arek J » środa, 16 sierpnia 2017, 19:55

A co powiesz na IQMan?
Arek J
 

Postprzez » środa, 16 sierpnia 2017, 19:55

 

Re: Libido

Postprzez Fredo » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 16:37

Ja też stosowałem iqman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu seks jest spokojny (bez stresu) i znów jest przyjamnością
Fredo
 

Re: Libido

Postprzez lilka » niedziela, 1 października 2017, 15:09

Czasami libido spada, ale jest to zupełnie normalne. W takiej sytuacji spróbuj wprowadzić do sypialni gadżety erotyczne. One może troszkę pomogą. Jeżeli wstydzisz się iść do sexshopu zajrzyj do nich https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-bielizna-erotyczna do sklepu bo mają spory asortyment. paczki wysyłane są dyskretnie więc nikt nie będzie wiedział co zamówiłaś :)
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: Libido

Postprzez Pegaz » poniedziałek, 30 października 2017, 03:43

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efekt ów jakie uzyskałem. Dzisiaj wiem, że to iż wybrałem ten środek był bardzo dobrym rozwiązaniem
Pegaz
 

Re: Libido

Postprzez Kamyk » czwartek, 9 listopada 2017, 20:05

Masz całkowitą rację, sam stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, włąśnie choćby ze względu na kompleksowe działanie
Kamyk
 

Re: Libido

Postprzez Remik » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 20:53

Ja również od czasu jak brałem iqman nie mam, żadnych, najmniejszych problemów z erekcją a czas oczekiwania na poprawe bardzo krótki.Plusem jest to że środek jest dostępny bez recepty.
Remik
 

Re: Libido

Postprzez masakra » piątek, 19 stycznia 2018, 14:12

Z tymi preparatami to jest różnie. Mam wrażenie, że raz działają, a raz nie. Na niskie libido u kobiet najlepszy i najbezpieczniejszy jest Femin Plus. Ma dobry skład, widać, że nie jest to zwykłe cudo, które ma tylko pozornie pomagać. Wiele kobiet jest z niego zadowolonych. Zerknijcie sobie tutaj na ten produkt klik.
masakra
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 19 stycznia 2018, 14:07

Re: Libido

Postprzez Maranka » czwartek, 25 stycznia 2018, 17:26

To prawda, że z preparatami, które reklamują bywa różnie. Ostatnio czytałam na blogu: http://sportsempire.pl/titan-gel-opinie-dzialanie-efekty-czy-to-rzeczywiscie-powieksza-penisa/ o środku Titan Gel. Jest tam opis działania i opinie. I faktycznie środek poprawia libido i likwiduje problemy z potencją, ale nie powiększa penisa, tak jak reklamują.
Maranka
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 15:18

Re: Libido

Postprzez Henryk » niedziela, 4 lutego 2018, 19:01

Jak najbardziej polecam Iqman, środek idealny jeżeli chodzi o poprawienie erekcji. Stosowałem go trzy miesiące i ejstem bardzo z tego zadowlony, żona zresztą też, bo takich orgazmów jak teraz to już dawno nie miała
Henryk
 

Re: Libido

Postprzez Leonard.C » sobota, 10 lutego 2018, 20:23

Na problemy z erekcją spróbuj tabletek IQman.Biorę od jakiegoś czasu i różnica jest kolosalna.Bez problemu mogę działać całą noc.
Leonard.C
 

Postprzez » sobota, 10 lutego 2018, 20:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość