Preparat a wielkość penisa

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Jurek » niedziela, 30 listopada 2014, 14:49

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest w tym przypadki IQman, który praktycznie jako jedyny na rynku gwarantuje taki efekt, sam go brałem i mój obecnie po zakończeniu całego procesu jest większy o 7 cm
Jurek
 

Postprzez » niedziela, 30 listopada 2014, 14:49

 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Witerion » wtorek, 10 marca 2015, 20:35

Zgadza się z opiniami odnośnie Iqman, bo prawda jak masz powiedzmy praiwe zero, to nawet operacja nie pomoże, ale jak chodzi tylko o wydłużenie, to uważam że warto spróbować, wiadomo, że dany środek będzie działał inaczej na daną osobę, nie mniej chyba lepiej spróbować niż dać się kroić, tym bardziej, że ból zdecydowanie mniejszy i wszystko odbywa się bez narkozy, co jest ważne
Witerion
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Hubert » środa, 18 marca 2015, 22:39

Nie wiem jak z samym powiększeniem, ale jeżeli chodzi o poprawienie erekcji to jest on super :D
Hubert
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez orest » poniedziałek, 13 kwietnia 2015, 20:18

Mój kumpel stosował tabletkiwww.iq-man.pl ale nie dlatego że nie mógł za długo.On miał problem z tym że jego członek jest za mały.Po trzech miesiącach stosowania członek wydłużył mu się o trzy centymetry.Ale czy to prawda nie wiem .
orest
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez PtakDodo » piątek, 2 października 2015, 19:48

Jasnym jest że jak poprawia erekcję, to im ta silniejsza, tym penis większy... gdzie byłeś na biologi? A swoją droga chcesz zobaczyć i sprawdzić w realu, to kup sobie iqman
PtakDodo
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:50

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez BogdanM » sobota, 3 października 2015, 19:42

Ja byma napisał, że w takim przypaku naprawdę warty uwagi jest iqman. Ale to jest moje zdanie
BogdanM
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:08

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Karol » piątek, 16 października 2015, 21:02

Mi akurat pomógł i to bardzo środek iqman. Tabletki brałem 3 miesiące i od tamtego czasu mam i większego i silniejszą erekcję...
Karol
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Dominator » piątek, 6 listopada 2015, 20:48

Ja również brałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efektów jaki mi dało jego zastosowanie. W każdym razie jeżeli chodzi o erekcje, to znów jest idealna
Dominator
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2015, 23:36

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Polaj » poniedziałek, 16 listopada 2015, 21:46

U mnie też po zastosowaniu Iqman znacznie przu silniejszej erekcji poprawiała że tak napiszę się wielkość penisa
Polaj
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2015, 15:37

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez DominikL » sobota, 19 grudnia 2015, 18:44

Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem jest w takim przypadku zastosowanie IQman. Uważam, że obecnie nie ma lepszego środka na potencje
DominikL
 

Postprzez » sobota, 19 grudnia 2015, 18:44

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość