Preparat a wielkość penisa

Preparat a wielkość penisa

Postprzez Abbakuss » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:04

Ostatnio gdzieś czytałem o preparatach, a nie zabiegach chirurgicznych ”poprawiających” wielkość penisa. Nie abym miał małego - gdyby tak było to pewnie bym był sam w tym temacie ekspertem. Nie mniej tak jakoś mi to nie pasuje pod względem ”medycznym” Spotkaliście sie z takim zjawiskiem?
Abbakuss
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:04

 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Emil » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:05

Zobacz na www.iqman.pl Powodzenia
Emil
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Acha » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:05

Emil napisał(a):Zobacz na http://www.iq-man.pl Powodzenia

Ciekawa jestem efektów jak wejdzie do sprzedaży....przy okazji poprawiłam link na taki nie zawierający błędu..
Acha
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Migel » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:06

Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy ten preparat jest w stanie powiększyć penisa?
Migel
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Bysior » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:06

Odpowiem ci dwojako, bo sam go nie używałem i nie wiem czy jest już dostępny w Polsce, czy można go kupić gdzieś za granicą i czekać na przesyłkę. Nie mniej mój dobry kumpel, którego znam jeszcze z czasów liceum, miął zawsze problemy i fobie związane z wielkością swojego narzędzia. Około 2 miesięcy temu (musiało to być tuz przed świętami, bo śmiał się, że zrobił sobie prezent na święta) sprowadził sobie rzeczony iqman. Podobno członek mu się powiększył o około 2-3 cm. Ale czy tak jest faktycznie, czy to jego marzenie to nie wiem bo z oczywistych przyczyn nie sprawdzałem. Z tego co podpytała sie moja żona jego partnerki, to podobno zwiększył mu sie apetyt na sex, przy równocześnie zwiększonej jego ”jakości” - to opinia jego dziewczyny. Ale podkreślam, jest to zasłyszane, jak on to mierzył - nie wiem i powiem otwarcie, że nie zamierzam się nawet tego dokładnie wypytywać. jednak jako osoba nie należy on do fanów fantazjowania, więc mimo wszystko coś w tym musi być...
Bysior
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Wilczur » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:07

U mnie penis powikszyl sie o okolo 3 cm (zakupiłem na www.iq-man.pl )
Wilczur
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Banan » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:07

Nie wiem czy mi są powiększył, po prostu przy mojej chorobie nie interesowało mnie powiększenia, ale odnowienie możliwości. I to się udało znakomicie...Polceam
Banan
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Anna Warszawaa » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:08

Rozumiem że IQman jest wskazany osobom chcącym poprawić potencję, ale naprawdę uwążacie, że wielkość ma takie znaczenie?
Anna Warszawaa
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez JAz » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:09

Po problemach z otyłością okazało się, że bra ma tez problem z potencją, sprawa była na tyle u niego juz poważna, że otwarcie o tym z bratową z namiromawiali, zaczął brac IQMan, nie wiem na ile mu się poprawiło, bo jeszcze się nie chwali, nie mniej narzekać już przestali, więc chyba poprawa dla nich jest już widoczna
JAz
 

Re: Preparat a wielkość penisa

Postprzez Abbakuss » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:09

A długo sie pytałem i zastanawiałem. W kocu zdecydowałem się na IQman (przy okazji dziękuję wszytkim, którzy postanowili miw tym temacie pomóc i pisali swoje odpowiedzi) A co do wyboru preparatu, to w żaden sposób nie żałuje, wybór był najlepszy z mozliwych, środek skuteczny, nie mam problemów z moim narzędziem, a dodatkowo urosło o około 5 cm, co bardzo zadowoliło małżonkę....
Abbakuss
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:09

 

Następna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości