Preparat wspomagający męskość

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Olivier » poniedziałek, 6 lutego 2017, 20:17

IQMAN tabletki mega skuteczne.Po trzech miesiącach stosowania znacznie wydłuża sie czas stosunku.Mój facet nie kończy już po 10 minutach teraz możemy kochać się naprawdę długo.Żaden wstyd je brać.
Olivier
 

Postprzez » poniedziałek, 6 lutego 2017, 20:17

 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Karlo » środa, 22 lutego 2017, 21:34

U mnie problemy z erekcją zaczęły się prawie rok temu i jedynie czego żałuję,to fakt, że na iqman zdecydowałem się tak późno... A dzisiaj... dzisiaj jest już wszystko OK
Karlo
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Niecik » sobota, 4 marca 2017, 20:37

Bo najlepszym rozwiązaniem jest spróbowanie takich tabletek jak IQMAN.I jeżeli one nie dadzą rezultatów a wątpię aby tak było to należy wybrać się do lekarza z odpowiednią specjalizacją.Niech on zapisze lek na receptę.A nie kupować środki niewiadomego pochodzenia
Niecik
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Królik » sobota, 8 kwietnia 2017, 20:16

iqman działa i nie jest obciążający dla organizmów, jak inne mocne leki. Jak ktoś musi regularnie przyjmować tego rodzaju środki, to właśnie suplementy mające taki skład są wskazane, a nie leki, które na jedno często wątpliwie działają, a drugie psują.
Królik
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Jurek 34 » poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 21:17

Moim zdaniem jednym z najlepszych jest Iqman. Kupisz go choćby na allegro
Jurek 34
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Radzio » czwartek, 13 kwietnia 2017, 19:59

Moim zdaniem IQman to obecnie jeden z najlepszych środków wspomagających potencje, u mnie naprawdę było z tym bardzo źle, a teraz, jakbym, pod tym względem znów miał 20 lat
Radzio
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Ambroży » sobota, 3 czerwca 2017, 21:05

Ja zdecydowałem się na zastosowanie Iqman i jak się okazało było to właśnie to czego potrzebowałem
Ambroży
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Mareczek » czwartek, 8 czerwca 2017, 18:28

Ja też jestem zadowolony z efektów jakie nastąpiły po zastosowaniu IQman. Erekcja silna, nie ma problemów, że coś sie dziwnego dzieje w trakcje... Po prostu normalnie...
Mareczek
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Garry » niedziela, 11 czerwca 2017, 19:36

Wiele środków działa jak placebo natomiast jako jeden z nielicznych naprawde pomagający ale nie obciążając za bardzo wątroby i innych narządów to tabletki IQMAN, poszukajcie na Allegro lub na stronie producenta
Garry
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Buczaczacza » środa, 21 czerwca 2017, 09:07

Z tego, co wiem, warto spróbować naturalnego afrodyzjaku. Catuaba ponoć to świetny wybór, Indianie od wieków używają jej do pobudzenia potencji.
Buczaczacza
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 21 czerwca 2017, 08:59

Postprzez » środa, 21 czerwca 2017, 09:07

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości