Preparat wspomagający męskość

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Kevin. » czwartek, 9 listopada 2017, 20:02

Ja też stosowałem IQman i jestem jak najbardziej zadowolony, w końcu seks bez stresu, a nie tak jak wcześniej... z modleniem się, aby nie było wtopy
Kevin.
 

Postprzez » czwartek, 9 listopada 2017, 20:02

 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Olaf » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 20:57

Ja zastosowałem iqman jak miałem problemy z erekcją i obecnie nie mam pod tym względem najmniejszych problemów.Więc moim zdaniem warto go kupić
Olaf
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Roman » czwartek, 21 grudnia 2017, 22:34

Moim zdaniem lepszego, bezpieczniejszego i skuteczniejszego jak IQman nie znajdziesz
Roman
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Rafcio » środa, 27 grudnia 2017, 19:48

A ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektów jakie mi dało zastosowanie IQman. Obecnie nie mam już żadnych, najmniejszych problemów z erekcją.
Rafcio
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Kazimierz » czwartek, 11 stycznia 2018, 18:55

Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem jest w takim przypadku zastosowanie IQman. Uważam, że obecnie nie ma lepszego środka na potencje
Kazimierz
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Eliasz » niedziela, 4 lutego 2018, 19:07

Ja tam jestem zadowolony z tego jak na mnie zadziałał iqman. Najbardziej zależało mi na opóźnieniu wytrysku i mocniejszej erekcji po jakiś 4dniach brania tabletek, zamiast po około 10 minutach kończymy po ponad godzinie.
Eliasz
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Eryk.N » piątek, 9 lutego 2018, 17:55

Jak dla mnie IQman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty
Eryk.N
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Damin.W » sobota, 10 lutego 2018, 20:18

Na problemy z erekcją spróbuj tabletek IQman.Biorę od jakiegoś czasu i różnica jest kolosalna.Bez problemu mogę działać całą noc.
Damin.W
 

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez ulunia » poniedziałek, 12 lutego 2018, 10:28

Ostatnio w biurze moi koledzy prowadzili zagorzałą dyskusję na temat tego telefonu http://sekstelefon24.com.pl/ i tabletek wspomagajacych wydaajność seksualną. Zgadzam się z jednym tabletki niszczą żołądek. Ale czy taki telefon może zadziałać ? Kolega go broniacy jako argument podał nowe doznania i bodźce. Wybor dowolnej partnerki. I że po takiej rozmowie z doświadczoną panią, ma zawesze większą ochotę na seks i więcej pomysłów. Nie opowiem się po żadnej ze stron, ale chyba sprawdzę rachunki męża za telefon.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Preparat wspomagający męskość

Postprzez Mateusz.G » środa, 21 lutego 2018, 20:07

Ja akurat stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem, juz nie mam problemów z erekcją, mało tego są znacznie większe możliwości pod względem czasu w jakim moge się kochać
Mateusz.G
 

Postprzez » środa, 21 lutego 2018, 20:07

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron