Dobry ginekolog z Częstochowy

Re: Dobry ginekolog z Częstochowy

Postprzez Ela78 » czwartek, 13 września 2018, 09:48

Witajcie. Może znajdzie się ktoś kto mi doradzi. Otóż chodzę do ginekologa i niby wszystkie badania mi zrobił ale od 3 lat staram się o dzidziusia i nic. Badania mamy dobre, żadnych przeciwskazań, więc nie rozumiem co jest przyczyną. Myślicie że powinnam zmienić ginekologa czy warto jednak już wybrać się do kliniki zrobić konkretne badania. Bo poszperałam w necie i znalazłam https://www.gyncentrum.pl/koszty-leczenia . Jakie jest wasze zdanie ?
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » czwartek, 13 września 2018, 09:48

 

Re: Dobry ginekolog z Częstochowy

Postprzez wiktoria68 » wtorek, 30 października 2018, 18:47

Ciągle słyszę, że lekarze odmawiają kierowania na badania prenatalne . Już sama nie wiem czy mam w to wierzyć. Przecież czytając w sieci widzę, jak ważne te badania są dla każdej kobiety i nie wyobrażam sobie, by miał mi czelność ktoś ich odmówić. Przy mojej nerwowości cieniutko by ten lekarz wyglądał ;)
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Dobry ginekolog z Częstochowy

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 7 stycznia 2019, 05:37

W Gyncentrum właśnie chodziłam do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej na badania prenatalne. Bardzo długo musiałam próbowac się do niej zarejestrować, ale wszyscy kazali mi się umawiać tylko do niej. Rzeczywiście cieszę się, że tak się z tym męczyłam, bo wizyta przebiegła bardzo dobrze. Uzyskałam tyle odpowiedzi, że to aż niesamowite. Szkoda że pani doktor nie prowadzi ciąży. :/
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Dobry ginekolog z Częstochowy

Postprzez Zapobiegliwa » czwartek, 16 września 2021, 10:53

Hey, poniżej zamieszczam Tobie wskazówki, którymi dobrze jest się kierować przed dokonaniem wyboru odpowiedniego ginekologa:

    Pytaj, czyli poczta pantoflowa - Pamiętaj, że nic nie zastąpi lekarza z polecenia. Każdego z nas dopadają dolegliwości, nawet te bardziej krępujące, dlatego nie bój się zagadać o nie znajomych. Wybieranie lekarza „w ciemno” może skończyć się przepłaceniem nie tylko pieniędzy, ale również i zdrowia. Wypytaj również o wrażenia znajomych, czyli podejście ginekologa, konkretność, uprzejmość, a także zgodność na zaufanie.

    Szukaj w sieci - To właśnie Internet stanowi dzisiaj medium informacyjne, a skoro masz do niego dostęp, to warto skorzystać z tej możliwości. Sprawdź opinie w sieci np. na znanylekarz.pl - Niemalże każda przychodnia lekarska prowadzi dzisiaj swoją stronę internetową, na której z pewnością pacjenci dzielą się swoją opinią na temat określonego lekarza. Dodatkowo można również wspomóc się portalami, na których lekarze przedstawiają swoje usługi.

    Oceń sama - Kierowanie się opiniami innych to oczywiście świetna możliwość, ale z racji indywidualności, ty sama najlepiej ocenisz dla siebie dobrego ginekologa. Pierwsza wizyta z reguły trwa trochę dłużej, ponieważ lekarz powinien lepiej poznać pacjentkę, dlatego też niezbędne jest wykonanie rzetelnego wywiadu. Jeśli natomiast pierwsza wizyta ogranicza się jedynie do szybkiego badania oraz wypisana recepty, to z pewnością nie jest to dobry ginekolog, który kompleksowo patrzy na zdrowie pacjenta.
Menopauza (inaczej: przekwitanie, klimakterium) to czas, w którym organizm kobiety przechodzi szereg zmian, w wyniku których następuje koniec okresu płodności.
Zapobiegliwa
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 16 września 2021, 10:27

Postprzez » czwartek, 16 września 2021, 10:53

 


Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości