współżycie i problem

współżycie i problem

Postprzez artemida » poniedziałek, 23 października 2017, 09:47

Czy częstsze współżycie może jakoś wpływać na częstsze problemy z pęcherzem? Ja u siebie taką prawidłowoć zauważyłam i się zastanawiam czy to normalne i czy da się jakoś temu zapobiec? Jak na razie to leczę się urofuraginum max i jakoś zwykle szybko przechodzi, parę dni i po sprawie, niestety domowe sposoby u nie nie zdały egzaminu.
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Postprzez » poniedziałek, 23 października 2017, 09:47

 

Re: współżycie i problem

Postprzez Kacper6 » czwartek, 1 lutego 2018, 04:45

Zgadzam się co do IQman, jeżeli chodzi o poprawę ereckcji to środek jest idealny, w każdym razie obecnie nie mam już z nią żadnego problemu
Kacper6
 

Re: współżycie i problem

Postprzez August » sobota, 10 lutego 2018, 20:04

Mój mąż brał IQman i naprawdę jest ogroman różnica Wcześniej próbował jakiś innych środków ale nic nie pomagało... Teraz jest cudnownie! Różnica kolosalna.
August
 

Re: współżycie i problem

Postprzez Hipolit2 » piątek, 2 marca 2018, 20:21

Ja też zdecydowąłem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu. Moim zdaniem tak dobrej erekcji jak mam teraz, to nie miałem lata. I jest obnecnie tak za każdym razem. Nie ukrywam, ze żopna też się bardzo cieszy
Hipolit2
 

Re: współżycie i problem

Postprzez Grzesiek J » wtorek, 13 marca 2018, 20:11

Moim zdaniem najlepszym i najskuteczniejszym sposobem będzie zastosowanie Iqman. Sam stosowałem ten środek i rewelacyjny wynik był juz po pierwszej tabletce
Grzesiek J
 

Re: współżycie i problem

Postprzez Daro » wtorek, 20 marca 2018, 18:30

Ja też jestem zadowolony z efektów działania iqman, w końcu znów mogę cieszyć się seksem, bez drżenia, że coś się stanie w trakcie nie tak jak powinno
Daro
 

Re: współżycie i problem

Postprzez Lutek » poniedziałek, 26 marca 2018, 10:49

U mnie nie ma to znaczenie po tym jak zastosowałem IQman. Żona też jest bardziej zadowolona.
Lutek
 

Re: współżycie i problem

Postprzez Mucha » piątek, 4 maja 2018, 03:11

Z tego co masz obecnie dostępne na rynku to zdecydowanie IQman uważam, za najlepsze rozwiązanie problemów z potencją.W każdym razie ja jestem bardzo zadowolony z efektów
Mucha
 

Re: współżycie i problem

Postprzez Darek N » sobota, 26 maja 2018, 05:25

U nie rozwiązaniem problemu bylo zastosowanie iQman. Pierwsza tabletka i juz znacząca poprawa.
Darek N
 

Re: współżycie i problem

Postprzez Wiktor 32 » poniedziałek, 22 października 2018, 03:49

U mnie tez był pod tym względem problem i poprawiło sytuację zastosowanie IQman. Dopiero po zastosowaniu tych tabletek erekcja jest taka jak powinna być
Wiktor 32
 

Postprzez » poniedziałek, 22 października 2018, 03:49

 

Następna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość