Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Postprzez ZośkaO » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:17

Jak w temacie. Jeżeli szukasz partnera/partnerki do wolnego związku to zobacz na stronie www.e-randki.com Super oferty, super profesjonalizm
ZośkaO
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:17

 

Re: Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:18

Najlepsze w tym wszystkim jest to że nie ma się oficjalnie teściowej...
gość
 

Re: Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Postprzez radosnaparka » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:18

Siemka, apropos wolnego sexu zapraszam na stronę z darmowymi ogłoszeniami . Dziewczyny jak i wy nic nie płacicie żeby zamieszczac i oglądać ogloszenia. może komuś sie przyda. Pozdrawiam
radosnaparka
 

Re: Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Postprzez Abakkk » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:19

Gdyby moja się zgodziła, to jeszcze jedną do zabawy we trójkę bym zaprosił, tak na mnie działa środek, który brałem przez ostatnie 3 miesiące o nazwie IQman. Tak jak do tej pozy żona narzekała na jakości i częstotliwość, tak obecnie, kwiczy z radości, mało tego, ze względu, że znacząco się powiększył jest wstanie mieć podwójny orgazm za jednym razem a i tak teraz niestety ja muszę hamować, bo tym razem moja ochota, przekracza jej możliwości
Abakkk
 

Re: Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Postprzez Paweł » sobota, 11 kwietnia 2015, 14:26

Abakkk napisał(a):Gdyby moja się zgodziła, to jeszcze jedną do zabawy we trójkę bym zaprosił, tak na mnie działa środek, który brałem przez ostatnie 3 miesiące o nazwie IQman. Tak jak do tej pozy żona narzekała na jakości i częstotliwość, tak obecnie, kwiczy z radości, mało tego, ze względu, że znacząco się powiększył jest wstanie mieć podwójny orgazm za jednym razem a i tak teraz niestety ja muszę hamować, bo tym razem moja ochota, przekracza jej możliwości

Sam brałem iqman, więc dokładnie wiem jak ten środek działa, jednak ja tej trzeciej bym nie zapraszał, a swoja drogą uważam, ze jesteś egoista. Pomyślałeś jak czuła by się twoja żona? Co innego gdyby ta była bis a żonie by to odpowiadało, ale z treści postu wywnioskowałem, że myślisz tylko o sobie. A może inaczej, co powiesz na faceta w łózku z wami i skłonnościach biseksualnych, czyli będzie chciał i ciebie i twoją żone tez "napasionego iqman"?
Paweł
 

Re: Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Postprzez dawid » poniedziałek, 13 kwietnia 2015, 20:04

Wszystko zależy do czego mają służyc i jaki jest ich powód branie, nie mniej jeżeli chodzi o iqman to słyszałem o nim bardzo dobre opinie, szczególnie w zakresie powiększenia członka, sam się nawet zastanawiam nad zakupem.
dawid
 

Re: Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Postprzez Igor » piątek, 16 października 2015, 20:54

dawid napisał(a):Wszystko zależy do czego mają służyc i jaki jest ich powód branie, nie mniej jeżeli chodzi o iqman to słyszałem o nim bardzo dobre opinie, szczególnie w zakresie powiększenia członka, sam się nawet zastanawiam nad zakupem.

A co do iqman to musze się zgodzić, sam brałem te tabletkii jak dla mnie efekt rewelacyjny
Igor
 

Re: Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Postprzez Sbarbara » wtorek, 8 listopada 2016, 11:44

czy komuś się udało stworzyć związek dzięki portalowi internetowemu?
Sbarbara
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 7 listopada 2016, 14:56

Re: Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Postprzez 123...ktos_patrzy » wtorek, 1 sierpnia 2017, 10:45

Mi, ale chyba nie jest to nic dobrego, więc "z tej mąki chleba nie będzie" :D
123...ktos_patrzy
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2017, 19:48
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Szukasz partnera/partnerki do wolnego związku?

Postprzez makaruun » niedziela, 4 marca 2018, 03:41

Nie rozumiem ideii wolnego związku, po to z kimś jestem żeby być z nim ciągle. Ja poznałem na https://kochaj.pl/ super babkę, na szczeście mamy takie same poglądy na te kwestie :)
makaruun
 

Postprzez » niedziela, 4 marca 2018, 03:41

 

Następna strona

Powrót do Wolne związki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości