Portal Randkowy Dla Wszystkich

Portal Randkowy Dla Wszystkich

Postprzez ZośkaO » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:21

Super portal randkowy dla wszystkich. Masz inną orientacje seksualną? To nie jest problem. Wejdź na www.e-randki.com
ZośkaO
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:21

 

Re: Portal Randkowy Dla Wszystkich

Postprzez Dzennika5 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 11:00

A korzystaliście może kiedyś z seks chatów? Bardzo mnie ciekawi dlaczego ludzie z tego korzystają. Może musiałabym sama zobaczyć jak to jest na próbe i pozniej osądzać ale nie wiem czemu jakoś się boje :D Musielibyśmy to zrobić chyba razem z mężem, bo tak to chyba dziwnie bym się czuła przy takiej rozmowie.
Dzennika5
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 14 czerwca 2017, 10:41

Re: Portal Randkowy Dla Wszystkich

Postprzez violatta » środa, 5 września 2018, 12:56

Bardzo dobrym portalem randkowym jest https://randkuj.my Znajdziesz tu wielu ludzi którzy szukają miłości na długi czas, bardzo podoba mi się koncepcja takich stron, sama byłam kiedyś bardzo nieśmiała i nie umiałabym rozmawiać z kimś kogo poznałam właśnie w tym momencie, to dla mnie tak stresujące że odbierało mi mowe. A taki portal pomaga człowiekowi się otworzyć bez stresującego kontaktu wzrokowego :)
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Portal Randkowy Dla Wszystkich

Postprzez nattan23 » wtorek, 16 lipca 2019, 01:04

A możecie polecić mi portal randkowy, który cieszy się ogromną popularnością? Chce żeby był to portal na którym będę mógł znaleźć kogoś z kim będę mógł się spotkać? Liczę na Waszą pomoc.
nattan23
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 10 czerwca 2019, 10:30

Re: Portal Randkowy Dla Wszystkich

Postprzez wajkom » poniedziałek, 8 listopada 2021, 16:29

Polecam Ci zajrzeć tutaj - https://randkujmy.co.uk/, tam na pewno znajdziesz ciekawe i wartościowe osoby :)
wajkom
 
Posty: 431
Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:57

Postprzez » poniedziałek, 8 listopada 2021, 16:29

 


Powrót do Związki homoseksulane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość