Perwersją to jest pisać o tym na forum

Perwersją to jest pisać o tym na forum

Postprzez Legionista01 » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:24

To trzeba mieć nie równo pod sufitem
Legionista01
 

Postprzez » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:24

 

Re: Perwersją to jest pisać o tym na forum

Postprzez Karolinka79 » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:25

Legionista, czemu jesteś tak mało wyrozumiały, pisać o intymnych rzeczach???? Wszystko OK do czasu jak to robisz w ramach norm kultury i dobrego smaku. Po drugie to co dla jednego jest perwersja dla innego normalnym przeżyciem z ukochaną osobą. A jak ktoś ma ochotę pisać to niech pisze.... JA w takich tematach mam dwie zasady
-nie szkodzić innym
-wara od dzieci
Za to drugie to nie wiem co bym zrobiła, pomimo wysokości kar za pobicie (o zabójstwie nawet nie myślę)
Karolinka79
 

Re: Perwersją to jest pisać o tym na forum

Postprzez gość » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:25

A moim marzeniem jest kochać sie z dziewczyną w chwili gdy jest z nami jej koleżanka, która na nasz widok zaczyna sie pieścić oraz pieścić moją dziewczynę. Czy to jest perwersja?
gość
 

Re: Perwersją to jest pisać o tym na forum

Postprzez smutas » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:26

Dla każdego perwersją jest co innego, choć nie umiałabym robić tego publiczniem nawet na zasadzie opisywania wrażeń itp
smutas
 

Re: Perwersją to jest pisać o tym na forum

Postprzez KamilaG » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:26

Już baz przesady... co perwersyjnego w seksie?????? Bo obciągnę mężowi? To może było tabu i perwersyjne ale w średniowieczu...
KamilaG
 

Re: Perwersją to jest pisać o tym na forum

Postprzez BananEuro » poniedziałek, 17 listopada 2014, 03:27

Perwersją to jest wsadzić babie anal jak ma rozwolnienie, zanim się umyje a następnie zmusić ją by zrobiła loda....oczywiście będzie w takiej sytuacji ....kakaowy. A tak na poważnie, bo to co napisałem, to przyszło mi na myśl jak sobie przypomniałem sobie jeden bardzo wulgarny dowcip. Jeżeli macie problemy z potencją to polecam IQMan
BananEuro
 

Re: Perwersją to jest pisać o tym na forum

Postprzez Wojtek » sobota, 11 kwietnia 2015, 14:31

Ja akurat nie widzę nic perwersyjnego, jak ktoś kto ma problemy z erekcją zażyje Iqman i poprzez odpowiednia suplementacje poprawi sobie tę erekcję. Naprawdę nie wiedzę w tym nic perwersyjnego
Wojtek
 

Re: Perwersją to jest pisać o tym na forum

Postprzez tabaluga » poniedziałek, 13 kwietnia 2015, 20:02

Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQMAN.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany w niecałe trzy miesiące.
tabaluga
 

Re: Perwersją to jest pisać o tym na forum

Postprzez Marek » niedziela, 29 października 2017, 06:44

tabaluga napisał(a):Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQMAN.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany w niecałe trzy miesiące.

Nie wiem czy lżejsze, jak bym napisał że zdrowsze powiedzmy od viagry, bo iqman jest oparty na naturalnych składnikach a równie skuteczny


Ostatnio przesunięty w górę niedziela, 29 października 2017, 06:44 przez: Anonymous.
Marek
 

Postprzez » niedziela, 29 października 2017, 06:44

 


Powrót do Perwersja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości