Prawnik z Radomia - pilne

Prawnik z Radomia - pilne

Postprzez Miska » środa, 28 marca 2018, 20:35

Witam serdecznie,
pilnie potrzebuję pomocy prawnej w zakresie prawa spadkowego z Radomia. Najlepiej, aby był to jakiś zaufany, sprawdzony Radca prawny. Radom jest duży i oferuje wielu prawników, czy moglibyście mi kogoś polecić? Słyszałam dobre opinie na temat kancelarii prawnej z ul. Traugutta 27, słyszeliście może coś o niej? Albo korzystaliście z porady prawnej w tym miejscu? I jak, możecie polecić?
Miska

Postprzez » środa, 28 marca 2018, 20:35

Re: Prawnik z Radomia - pilne

Postprzez Ela78 » środa, 30 maja 2018, 10:06

Wiesz co ja tak na szybkiego ci nie doradzę, bo jednak trzeba dobrego prawnika do takich spraw. Ale wiem że moja znajoma znalazła prawnika na tym portalu https://prawnikzpolecenia.pl/ . Wiem że tu są prawnicy z całej Polski więc nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniego. A wiem od znajomej że prawnicy są sumienni i mają duże doświadczenie. Może zerknij i zobacz sam.
Ela78

Postprzez gabi4 » wtorek, 11 września 2018, 19:40

Może skontaktuj się z http://rzeski-kancelaria.pl/? Co prawda, nie jest z Radomia, ale pomógł mi w trudnej sytuacji. To sprawdzony człowiek, z którym można szczerze porozmawiać i opowiedzieć o wszelkich wątpliwościach.
gabi4

Postprzez Magnolia90 » wtorek, 18 września 2018, 05:05

A do z jakiej dziedziny potrzebujesz wsparcie prawne? Interesuje cię postępowanie w sprawie nieletnich link ? Chcesz wiedzieć jak przebiega sprawa sądowa dla nieletnich? Jak to ma wpływ wszystko na opiekunów? Jak tak to warto zgłosić się do specjalistów między innym w tej dziedzinie, czyli Kancelarii Adwokackiej Przemysława Kopko.
Magnolia90

Postprzez gabi4 » wtorek, 18 września 2018, 17:35

Nie wiem jak z prawem spadkowym ale świetna kancelaria jest w Gliwicach. Może ktoś z tych okolic by potrzebował. Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak. W moim przypadku zajmowali się sprawą rozwodową, tylko że nie była to prosta sprawa, ba , dość długo to nawet trwało. Ale też mam znajomych którzy korzystali z pomocy tej kancelarii w sprawie karnej. Wydawało się że była to przegrana sprawa, ale jednak Państwo Wojas pokazali w sądzie jak dużo potrafią.
gabi4

Postprzez fiona76 » poniedziałek, 24 września 2018, 17:13

Ja z Radomia niestety nikogo nie polecę ale mogę podrzucić namiar na gptogatus.pl . To świetni specjaliści z wiedzą i doświadczeniem. Poradzą sobie z każdą sprawą. Dbają o dobro klienta i chcą dla niego jak najlepiej. Zawsze też można liczyć u nich na fachową poradę.
fiona76

Postprzez » poniedziałek, 24 września 2018, 17:13

Powrót do Prawo