Pożyczki ”chwilówki” na co uważać

Pożyczki ”chwilówki” na co uważać

Postprzez gośćM » czwartek, 20 listopada 2014, 20:47

Mam dylemat, załatwiam pewien interes, nie chce pożyczać w rodzinie, a może na kilka dni brakować mi kilkuset złotych (większosc kapitału mam). Do banku nie startuję (w zeszłym roku zawaliłem komórkę) Teoretycznie mogę się starać o tzw. ”chwilówkę” w praywatnej firmie. Zysk taki, że nawet przy wysokości oprocentowania na 30 dni jest to sprawa warta zastanowienia. Jednak na co uważać, bo są firmy i firmy.....Braliście takie pożyczki i jak wygląda po spłacie.... Czy po tych 30 dniach jest OK, czy po 60 okazuje sie że dom nie wystarczy na spłatę?
gośćM
 

Postprzez » czwartek, 20 listopada 2014, 20:47

 

Re: Pożyczki ”chwilówki” na co uważać

Postprzez Saddam » czwartek, 20 listopada 2014, 20:48

Po pierwsze jak firma udziela chwilówek i przy okazji ma kontrakty, to pierwsza przesłanka, aby wejść w kontrakty przez nia oferowane
Saddam
 

Re: Pożyczki ”chwilówki” na co uważać

Postprzez gośc » niedziela, 25 marca 2018, 07:33

W ostatnim czasie interesowałam się wyceną nieruchomości, ponieważ była mi potrzebna profesjonalna usługa . Zależało mi na naprawdę dobrym systemie i znalazłam taki, który zadowoli najbardziej wybrednych e-propertyrating.pl.
gośc
 

Re: Pożyczki ”chwilówki” na co uważać

Postprzez luiza30 » piątek, 22 czerwca 2018, 20:20

ja w ogóle wystrzegałabym się pożyczek typu chwilówki..
luiza30
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 20:13

Re: Pożyczki ”chwilówki” na co uważać

Postprzez violatta » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 19:06

Dlaczego? jest wiele chwilówek które nie są takie straszne. Dobrą firmą pożyczkową jest https://kokos.pl/ bardzo łatwy sposób na dodatkowe pieniądze, nie oczekują formalności ani pozytywnego BIK. Procent jest na przyzwoitym poziomie co tylko świadczy na korzyść tej firmy.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Pożyczki ”chwilówki” na co uważać

Postprzez MarcinTreleMele » piątek, 12 października 2018, 00:16

Ja ogólnie uważałbym w takich pożyczkach na wszystko! :P
MarcinTreleMele
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 8 lipca 2018, 12:01

Re: Pożyczki ”chwilówki” na co uważać

Postprzez Grzesiek112 » wtorek, 10 grudnia 2019, 15:10

Warto przeczytać dobrze umowę jaką się podpisuje ;) Ja wziąłem ostatnio pożyczke online od 20 lat i przeczytałem wszystko dokładnie, aby później nie mieć problemów. Wszystko było okej, więc podpisałem i przynajmniej wiem co i jak. Nie jest to duża kwota, więc mogę być spokojny. Im większa ilość gotówki, tym bardziej należy uważać ;)
Grzesiek112
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 08:47

Postprzez » wtorek, 10 grudnia 2019, 15:10

 


Powrót do Prawo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość