Zalegają ci z płatnością?

Zalegają ci z płatnością?

Postprzez Tadeusz » czwartek, 20 listopada 2014, 20:53

Niestety sprzedaż w tzw. kredycie kupieckim obarczona jest nadal wysokim ryzykiem. Ciężko nazwać dobrym interesem sytuację, gdy klient sprzeda towar zakupiony na kredyt, nam nie zapłaci. Sam miałem ostatnio takie problemy, więc nie należy to do przyjemności. Skorzystałem z usług Biura Windykacyjnego EXPERTSINKASSO.PL . Oprócz typowych zadań windykacyjnych mają swoją obsługę prawną i w znaczeniu przygotowania odpowiednich pism do sądy jak i porad dla klientów. Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi jaki uzyskałem i z odzyskanych relatywnie szybko pieniędzy
Tadeusz
 

Postprzez » czwartek, 20 listopada 2014, 20:53

 

Re: Zalegają ci z płatnością?

Postprzez gość » czwartek, 20 listopada 2014, 20:54

Ja osobiście korzystam z pomocy analityków e-propertyrating.pl . Gdy są mi potrzebne, analizy i raporty, wiem, ze mogę na nich liczyć, bo non stop są dostępni i służą pomocą. Ich funkcjonalność jest godna polecenia.
gość
 

Re: Zalegają ci z płatnością?

Postprzez mowy » środa, 7 lutego 2018, 06:32

Moja firma współpracuje z Koksztysem. Nie mam dużego biznesu, więc nie stać mnie na dłużników. Nie stać mnie też na to, by za każdą wizytę w kancelarii płacić osobno, dlatego skusił mnie pakiet Koksztysa - za 99zł miesięcznie mam pomoc prawnika online i przez telefon, sprawdzenie kontrahentów, przygotowywanie umów i w razie konieczności także wsparcie windykacji. Moim daniem korzystny układ. Po szczegóły odsyłam na stronę http://e-koksztys.pl
mowy
 

Re: Zalegają ci z płatnością?

Postprzez kinga76 » wtorek, 19 marca 2019, 09:40

Ja osobiście polecam panią Katrzynę z http://www.kdkancelaria.pl/windykacja-naleznosci/. Zna się na rzeczy, świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie, bardzo miły kontakt
kinga76
 

Re: Zalegają ci z płatnością?

Postprzez Milosz5 » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 00:00

Różnie bywa, szczególnie w przypadku prowadzenia działalności. Kontrahenci zalegający z płatnościami, to dzisiaj prawdziwy problem.


Ostatnio przesunięty w górę poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 00:00 przez: Anonymous.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Postprzez » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 00:00

 


Powrót do Prawo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości