Porady prawne

Re: Porady prawne

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 18 lutego 2019, 01:57

Po takie porady prawne udawałam się do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Mam własny biznes, gdzie czasami właśnie potrzebowałam konsultacji z adwokatem. No ale życie jest zaskakujące i również potrzebowałam adwokata do rozwodu i ta sama kancelaria pomogła mi w obu przypadkach.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Postprzez » poniedziałek, 18 lutego 2019, 01:57

 

Re: Porady prawne

Postprzez kafar » wtorek, 19 lutego 2019, 18:23

Jak masz swój biznes to rozsądnie jest zabezpieczyć się i konsultować umowy chociażby z dobrym prawnikiem. W Trójmieście zdaje się mec. Cejrowski specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym czy postępowaniu administracyjnym, karno-skarbowym i wieloma innymi dziedzinami prawa, które mogą być przydatne dla przedsiębiorcy i małego, i większego (np. spółek)
kafar
 

Re: Porady prawne

Postprzez Ajka9090 » środa, 20 lutego 2019, 16:44

Mi świetnych porad prawnych udzielił adwokat Mateusz Szymkowiak z Bielsko-Białej. Nie wiem dokładnie kto czego by potrzebował, ale on właśnie zajmuje się kilkoma obszarami prawa, w tym rodzinnym, karnym czy spadkowym. Co ciekawe wiem, że pomaga przy imporcie z Chin. Ma bardzo dobre opinie, w tym jedna jest moja. :)
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Porady prawne

Postprzez madziaka » sobota, 23 lutego 2019, 19:43

kafar a czy nie wiesz kiedy w Gdańsku będzie miało siedzibę biuro mec. Cejrowskiego? Na www.cejrowski.pl znalazłam info, że planują otwarcie wkrótce...
madziaka
 

Re: Porady prawne

Postprzez Abi Ubu » wtorek, 5 marca 2019, 11:54

Warto korzystać z usług specjalistów, szczególnie w dziedzinach okołoprawnych. Wypadek samochodowy odszkodowanie jest nieraz ciężko samemu wywalczyć, ale z pomocą firmy, która się tym regularnie zajmuje, można bardzo szybko załatwić takie sprawy.
Abi Ubu
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 12:31

Re: Porady prawne

Postprzez tekla62 » sobota, 30 marca 2019, 16:42

Moim zdaniem takie porady są bardzo dobre i praktyczne, warto z nich korzystać , wiele osób z taką poradą wychodzi z głową wysoko podniesioną, bo na wszystko jest rozwiązanie. Taki radca prawny wrocław jednak wiem co i jak ,bo dużo spraw już za sobą mają a więc warto zerknąć na jego ofertę.
tekla62
 

Re: Porady prawne

Postprzez kafar » niedziela, 14 kwietnia 2019, 15:49

madziaka napisał(a):kafar a czy nie wiesz kiedy w Gdańsku będzie miało siedzibę biuro mec. Cejrowskiego? Na http://www.cejrowski.pl znalazłam info, że planują otwarcie wkrótce...

Nie wiem, jakoś ostatnio nie zastanawiałem się ale warto podpytać u źródła, w kancelarii Cejrowskich. Wiem że kończą się prace w samym centrum Starego Miasta Gdańska, przy skrzyżowaniu ul. Latarnianej i ul. Szerokiej.
kafar
 

Re: Porady prawne

Postprzez Milosz5 » niedziela, 28 kwietnia 2019, 16:29

Na szczęście dzisiaj nie musicie się o to obawiać.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Porady prawne

Postprzez Emalienka12 » czwartek, 2 maja 2019, 11:40

Ja powiem szczerze, ze chyba nie ma nic gorszego jak własnie zostać oszukanym przez prawnika. Szczerze mówiąc nigdy mi się to nie zdarzyło.. na szczęście. W ogóle to szukam jakiejś w miare przystępnej kancelarii w Brzesku, gdzie będę mogła załatwić sprawy spadkowe. Czy ktoś korzystał może z tej kancelarii? http://www.notariusz-brzesko.pl
Emalienka12
 
Posty: 113
Dołączył(a): środa, 20 lutego 2019, 17:21

Re: Porady prawne

Postprzez Ewakuacja » wtorek, 21 maja 2019, 00:23

Uważam, że najlepiej pójść z niektórymi sprawami do prawnika. Samemu ciężko coś zdziałać, tym bardziej że prawnik po prostu od razu wie co i jak, jakie są przepisy, co należałoby zrobić. No i to już tutaj kwestia jedynie znalezienia adwokata, który by pomógł przy takiej sprawie. W moich okolicach bardzo dobre opinie ma kancelaria adwokacka Wojas Pawlak, więc jeżeli to na śląsku to warto ich sprawdzić.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Postprzez » wtorek, 21 maja 2019, 00:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron