Porady prawne

Porady prawne

Postprzez MaraSz » czwartek, 20 listopada 2014, 20:57

Jeżeli szukacie prawnika, z którym nie musicie mieć kontaktu ”fizycznego” to polecam odwiedzenie strony prawo-porady.pl Krótki czas oczekiwania na odpowiedź, porada rzetelna, a nie jak raz zadałam pytanie w serwisie konkurencyjnym to aby zrozumieć odpowiedź to musiałam zadać kolejne pytanie za 123zł, a tu za poradę zapłaciłam 60zł i wszystko miałam opisane zwięźle i jasno (językiem zrozumiałym dla normalnego człowieka a nie tylko dla prawnika). ja jestem z ich usług bardzo zadowolona i naprawdę ich polecam
MaraSz
 

Postprzez » czwartek, 20 listopada 2014, 20:57

 

Re: Porady prawne

Postprzez Gabi » czwartek, 20 listopada 2014, 20:57

Faktycznie super oferta jeżeli chodzi o porady prawne online.
Gabi
 

Re: Porady prawne

Postprzez Baśka » czwartek, 20 listopada 2014, 20:58

Dzięki za umieszczenie infa o tej firmie, skorzystałam, są profesjonalni i odpowiedź z pismem sądowym otrzymałam po 24 godzinach rewelacja
Baśka
 

Re: Porady prawne

Postprzez Marcin » czwartek, 20 listopada 2014, 20:58

Baśka napisał(a):Dzięki za umieszczenie infa o tej firmie, skorzystałam, są profesjonalni i odpowiedź z pismem sądowym otrzymałam po 24 godzinach rewelacja

Zgadzam się z opinią Baśki. Kancelaria prawna www.prawo-porady.pl jest z tego co można przeczytać na różnych forach uważana za jedną bardziej cenionych wśród społeczności internetowej w Polsce. Sam mam obecnie problem z dłużnikiem i o ile nie zapłaci mi do końca tygodnia należności to właśnie im zlecę napisanie pozwu i poprowadzenie sprawy
Marcin
 

Re: Porady prawne

Postprzez zywiecki » czwartek, 20 listopada 2014, 20:59

Adwokat i radca prawny to jedne z najbardziej odpowiedzialnych zawodów.

http://www.zywiecki.com.pl/
zywiecki
 

Re: Porady prawne

Postprzez mowy » czwartek, 20 listopada 2014, 20:59

60 zł za jedną poradę, to moim zdaniem i tak dużo. Wiesz, jak prowadząc biznes, mam nielimitowany dostęp do porad prawnych udzielanych online i przez telefon już za 99zł miesięcznie w Koksztysie. To chyba jednak korzystniejszy układ ;)
mowy
 

Re: Porady prawne

Postprzez Jacek » czwartek, 20 listopada 2014, 21:01

mowy napisał(a):60 zł za jedną poradę, to moim zdaniem i tak dużo. Wiesz, jak prowadząc biznes, mam nielimitowany dostęp do porad prawnych udzielanych online i przez telefon już za 99zł miesięcznie w Koksztysie. To chyba jednak korzystniejszy układ ;)

Wszystko ładnie i pieknie, ale nie widzisz różnicy pomiędzy całkowita obsługą prawną firmy, a "poradami" dawanymi przez doradcę finansowego? Tu może ci doradzić jaki rodzaj leasingu jest lepszy, a nie przy faktycznym problemie
Jacek
 

Re: Porady prawne

Postprzez ale.kow » środa, 16 listopada 2016, 17:13

Jeżeli zajrzy tu ktoś obeznany w miarę w prawie to proszę uprzejmie o przeczytanie tego posta i w miarę możliwości odpowiedź.

Sprzedałem jednorazowo 30 książek na Allegro... czytaj starocie z domu. Niestety sprzedaż trwała 2 miesiące, a co tydzień przychodziła jakaś kasa na konto. Łącznie ok. 600 zł - 40 zł prowizji, na czysto wyszedłem 560 zł. Czy powinienem to rozliczyć? Kończy się rok i chciałbym to już wiedzieć póki pamiętać. I gdzie powinienem to ewentualnie rozliczyć wysyłając pit przez internet? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Jeśli chcesz mi sprawić prezent na urodziny to będę ogromnie wdzięczny za http://www.woodworld.pl/15-drewniane-muchy! :D

Pozdrawiam serdecznie,
kitkat1
ale.kow
 
Posty: 19
Dołączył(a): środa, 16 listopada 2016, 16:58

Re: Porady prawne

Postprzez aniaola37 » wtorek, 31 stycznia 2017, 17:46

Mi bardzo pomogła kancelaria: http://mkp-legal.pl/ubezpieczenie-niski ... -wlasnego/ i jestem im bardzo wdzięczna :)
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Re: Porady prawne

Postprzez estera36 » poniedziałek, 20 lutego 2017, 13:22

A znacie może adwokata, jakim jest adwokat Przemysław Tytko ? Bo ja właśnie będę potrzebowała porady prawnej i szukam dobrego adwokata z Krakowa. A chciałam najpierw poznać Wasze opinie na jego temat. A wiecie może, ile kosztuje taka porada prawna?
estera36
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lutego 2017, 13:19

Postprzez » poniedziałek, 20 lutego 2017, 13:22

 

Następna strona

Powrót do Prawo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron