Porady prawne

Re: Porady prawne

Postprzez lajla » czwartek, 7 lutego 2019, 09:23

skorzystanie z porady doświadczonego prawnika to niezły pomysł ale sporo ciekawych informacji mozna też znalezc w sieci. Ja ostatnio szukałam informacji na temat regresu ubezpieczeniowego. Wcześniej nigdy nie spotkałam się z tym pojęciem i nie wiedziałam tak naprawdę na czym on polega i jak się przed nim bronić. Bardzo pomocny okazał się ten artykuł https://auxilia.pl/regres-ubezpieczeniowy-co-to-jest-i-jak-sie-przed-nim-bronic/. Myślę, że te informacje przydadzą się każdemu,kto otrzymał juz odszkodowanie lub aktualnie się o nie stara.
lajla

Postprzez » czwartek, 7 lutego 2019, 09:23

Postprzez barmanka » piątek, 8 lutego 2019, 08:09

Takie porady prawne to na pewno musimy odpowiednio wybierac. Specjaliste z tej dziedziny znajdziemy tutaj https://wykonawca.taelo.pl/ Serwis umozliwia szybkie zalozenie konta, dodanie ogloszenia i firmy beda sie same do nas zglaszac z pomoca. Takie ogloszenie automatycznie zostanie wyslane do firm, ktore sie zajmuja dana rzecza.
barmanka

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 18 lutego 2019, 01:57

Po takie porady prawne udawałam się do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Mam własny biznes, gdzie czasami właśnie potrzebowałam konsultacji z adwokatem. No ale życie jest zaskakujące i również potrzebowałam adwokata do rozwodu i ta sama kancelaria pomogła mi w obu przypadkach.
Ewakuacja

Postprzez kafar » wtorek, 19 lutego 2019, 18:23

Jak masz swój biznes to rozsądnie jest zabezpieczyć się i konsultować umowy chociażby z dobrym prawnikiem. W Trójmieście zdaje się mec. Cejrowski specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym czy postępowaniu administracyjnym, karno-skarbowym i wieloma innymi dziedzinami prawa, które mogą być przydatne dla przedsiębiorcy i małego, i większego (np. spółek)
kafar

Postprzez Ajka9090 » środa, 20 lutego 2019, 16:44

Mi świetnych porad prawnych udzielił adwokat Mateusz Szymkowiak z Bielsko-Białej. Nie wiem dokładnie kto czego by potrzebował, ale on właśnie zajmuje się kilkoma obszarami prawa, w tym rodzinnym, karnym czy spadkowym. Co ciekawe wiem, że pomaga przy imporcie z Chin. Ma bardzo dobre opinie, w tym jedna jest moja. :)
Ajka9090

Postprzez madziaka » sobota, 23 lutego 2019, 19:43

kafar a czy nie wiesz kiedy w Gdańsku będzie miało siedzibę biuro mec. Cejrowskiego? Na www.cejrowski.pl znalazłam info, że planują otwarcie wkrótce...
madziaka

Postprzez Abi Ubu » wtorek, 5 marca 2019, 11:54

Warto korzystać z usług specjalistów, szczególnie w dziedzinach okołoprawnych. Wypadek samochodowy odszkodowanie jest nieraz ciężko samemu wywalczyć, ale z pomocą firmy, która się tym regularnie zajmuje, można bardzo szybko załatwić takie sprawy.
Abi Ubu

Postprzez tekla62 » sobota, 30 marca 2019, 16:42

Moim zdaniem takie porady są bardzo dobre i praktyczne, warto z nich korzystać , wiele osób z taką poradą wychodzi z głową wysoko podniesioną, bo na wszystko jest rozwiązanie. Taki radca prawny wrocław jednak wiem co i jak ,bo dużo spraw już za sobą mają a więc warto zerknąć na jego ofertę.
tekla62

Postprzez kafar » niedziela, 14 kwietnia 2019, 15:49

madziaka napisał(a):kafar a czy nie wiesz kiedy w Gdańsku będzie miało siedzibę biuro mec. Cejrowskiego? Na http://www.cejrowski.pl znalazłam info, że planują otwarcie wkrótce...

Nie wiem, jakoś ostatnio nie zastanawiałem się ale warto podpytać u źródła, w kancelarii Cejrowskich. Wiem że kończą się prace w samym centrum Starego Miasta Gdańska, przy skrzyżowaniu ul. Latarnianej i ul. Szerokiej.
kafar

Postprzez Milosz5 » niedziela, 28 kwietnia 2019, 16:29

Na szczęście dzisiaj nie musicie się o to obawiać. Mamy w Polsce takie kancelarie jak http://radcowie-prawni.waw.pl/ w których jesteście w stanie uzyskać porady prawne przedstawione w bardzo przystępny sposób. Dzięki temu prawo przestaje być takie trudne i okazuje się, że wiele kwestii można bardzo szybko zrozumieć.
Milosz5

Postprzez » niedziela, 28 kwietnia 2019, 16:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo