Apteczka w samochodzie?

Re: Apteczka w samochodzie?

Postprzez MarcinTreleMele » środa, 3 października 2018, 23:06

Każdy powinien mieć apteczkę w samochodzie. Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda :P
MarcinTreleMele
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 8 lipca 2018, 12:01

Postprzez » środa, 3 października 2018, 23:06

 

Re: Apteczka w samochodzie?

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 14:26

Też tak uważam. Czy będzie potrzebna nam, czy naszym bliskim, czy też w wypadku na drodze. Nie wiem czy apteczka u nas jest obowiązkowa, obawiam się, że nie, ale na pewno powinna być obowiązkowa. Poza tym nie jest to przecież jakiś koszmarnie duży wydatek. Zobaczcie sami, tutaj https://www.tanieapteczki.pl/ chyba mają najtaniej. Przynajmniej spośród stron, które widziałam. Poza tym jest tu duży wybór, nie sądziłam nawet, że może być aż tak duży wybór.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Apteczka w samochodzie?

Postprzez Taterka » niedziela, 1 marca 2020, 21:13

Może nie jest obowiązkowa, ale zazwyczaj jest dokładana przy zakupie samochodu, więc raczej każdy w pojeździe ją ma. A jeżeli nie, to przecież można taką dokupić. Co prawda wersja podstawowa jest bardzo uboga we wszelkie preparaty, ale można zrobić sobie listę i wozić najpotrzebniejsze rzeczy. Oprócz standardowych bandaży, maseczki, plastrów, nożyczek, warto też pomyśleć o octenisept na rany. Nie jest trudno o skaleczenie, czy też nabawienie się jakiejś większej rany, a ważne by to od razu zdezynfekować. W podróży raczej ciężko byłoby znaleźć aptekę, więc taki środek warto mieć przy sobie - zarówno w domu, jak i w samochodzie.
Taterka
 
Posty: 41
Dołączył(a): piątek, 29 listopada 2019, 09:26

Re: Apteczka w samochodzie?

Postprzez cleo88 » wtorek, 23 marca 2021, 22:12

Jeśli szukacie oprócz apteczki dobrej gaśnicy polecam zajrzeć do nich https://www.gasnice-chelm.pl/gasnice-i- ... nicze.html . Oprócz tego, że oferują świetnej jakości asortyment to jeszcze chętnie doradzają w wyborze odpowiednich rozwiązań. Korzystałam z ich usług i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu oraz wysokiej kultury obsługi.
cleo88
 
Posty: 320
Dołączył(a): niedziela, 12 stycznia 2020, 11:14

Re: Apteczka w samochodzie?

Postprzez Kazikdobry » piątek, 15 października 2021, 06:56

Kisza napisał(a):Posiadania apteczki pierwszej pomocy w samochodzie to wręcz podstawa. Przy czym oczywiście powinna się ona znaleźć również w każdym miejscu pracy. Myślę sobie, że dodatkowo warto także dla własnego bezpieczeństwa poszerzać wiedzę na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, w takich miejscach jak BLOG BHP blog-glovex. Nie brakuje tam bowiem ciekawych artykułów, jak również cennych porad.


Apteczka i kurs pierwszej pomocy to podstawa i nasze bezpieczeństwo. Dzięki za link na blog, zajrzę na niego.



----------

adwokat

https://adwokat-seidel.pl/adwokat-od-po ... -warszawa/

Obrazek
Kazikdobry
 
Posty: 973
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 14:32

Postprzez » piątek, 15 października 2021, 06:56

 

Poprzednia strona

Powrót do Prawo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron