Strona 1 z 1

Godny zaufania adwokat z Radomia

PostNapisane: poniedziałek, 25 lutego 2019, 10:13
przez Kisza
Miał może ktoś okazję korzystać z usług, jakie świadczy ten konkretny adwokat Radom . Mam jeden, a w zasadzie dwa problemy natury prawnej, które muszę skonsultować ze specjalistą. Chodzi zarówno prawo spadkowe, jak i rodzinne. Wiem na pewno, że we wspomnianej przeze mnie kancelarii Państwa Stępniewskich, można liczyć na pomoc przy tego rodzaju problemach. Jestem jednak ciekawa, czy może ktoś już korzystał z ich usług i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

PostNapisane: poniedziałek, 25 lutego 2019, 10:13
przez Reklama

Re: Godny zaufania adwokat z Radomia

PostNapisane: czwartek, 7 marca 2019, 16:31
przez grazynka77
Jeśli ktoś szuka dobrych adwokatów od podziału majątku oraz rozwodów polecam zajrzeć na tą stronę - http://kancelarialexa.pl/ . Zawsze służą fachową radą, wsparciem. Zrobią wszystko aby tylko pomóc klientowi. Panie mogą nawet u nich skorzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych. Z resztą na stronie jest więcej szczegółów.

Re: Godny zaufania adwokat z Radomia

PostNapisane: czwartek, 25 kwietnia 2019, 10:32
przez Bakk
Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe Poznań, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.

Godny zaufania adwokat z Radomia

PostNapisane: czwartek, 5 grudnia 2019, 03:36
przez Lindsyedivy
Generalnie problem z wujem jest ten,że on chce abym tę ziemię sprzedał i oddał mu połowę pieniędzy sam nie ma ochoty tego załatwiać. Jest również na mnie zły, ze ja tej ziemi sprzedać nie chce. Trochę zawiła sytuacja.Halifax dzięki za namiary, już do nich piszę.Orientujesz sie jak to wygląda cenowo?

PostNapisane: czwartek, 5 grudnia 2019, 03:36
przez Reklama