rozwodznia.pl alimenty

rozwodznia.pl alimenty

Postprzez Dyonizykot » czwartek, 28 listopada 2019, 13:59

Mam z żoną od paru miesięcy dość ostry spór o alimenty. Skończy się pewnie ponowną rozprawą w sądzie. Przydały się dobry adwokat. Znajomy polecił mi ta kancelarię http://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinne/alimenty/ ale chciałem poznać Wasze opinie na ten temat.
Dyonizykot
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 16 sierpnia 2019, 09:44

Postprzez » czwartek, 28 listopada 2019, 13:59

 

Re: rozwodznia.pl alimenty

Postprzez berezka » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 19:59

W trójmieście mogę dać namiar na jedną z lepszych kancelarii, mec. Cejrowskiego - nikt nie jest tak skuteczny jak on.
berezka
 

Re: rozwodznia.pl alimenty

Postprzez looney » sobota, 18 stycznia 2020, 22:57

Z żoną? Czyli że dalej jesteście małżeństwem? Dziwne. Nie chcecie wziąć rozwodu skoro i tak płacisz alimenty? No ale jak coś to sprawdź sobie kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. Czy do rozwodu czy własnie alimentów na pewno Ci pomogą. Są w tym świetni i dużo się o nich słyszy na mieście.
looney
 
Posty: 102
Dołączył(a): niedziela, 21 października 2018, 10:35

Re: rozwodznia.pl alimenty

Postprzez cleo88 » środa, 18 marca 2020, 21:26

W trudnej sprawie rodzinnej pomogła mi Pani adwokat Duks-Taniewska. To doświadczony specjalista i świetny człowiek. Udzieliła mi skutecznej pomocy i obdarzyła wsparciem. Namiary na panią adwokat możecie znaleźć na stronie www.duks.pl.
cleo88
 
Posty: 320
Dołączył(a): niedziela, 12 stycznia 2020, 11:14

Re: rozwodznia.pl alimenty

Postprzez Leika » niedziela, 29 marca 2020, 11:01

Rozwody są przykre, ja ich nie lubię. Kiedyś bliscy, kochający się ludzie, nagle co przestają się kochać? No ale jak zależy wam na dobrym prawniku to napiszcie do kancelarii Sobczak Maciejewska. Powinny załatwić wszystko polubownie, bez wojny na sali sądowej. Mam nadzieję, że oboje będziecie usatysfakcjonowani.
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Re: rozwodznia.pl alimenty

Postprzez Żabka1 » wtorek, 19 maja 2020, 19:20

Przyjaciółka pokazała mi wczoraj zdjęcie mojego męża trzymającego za rękę inną kobietę i całującego się z nią w jakiejś restauracji.. Najwyraźniej była to dość nieznana knajpka, mało widoczna, ale akurat moja przyjaciółka takie lubi sprawdzać. Myślę nad kancelarią adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic, bo podobno mają wiele spraw wygranych.. Na pewno nie chcę tego ratować, bo jak raz zdradził to zdradzi jeszcze raz.
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Re: rozwodznia.pl alimenty

Postprzez tesa » sobota, 21 listopada 2020, 15:47

Myślę, że sprawy o alimenty są znacznie bardziej przykre niż same rozwody, bo jednak dzieci też bardzo emocjonalnie są w to zaangażowane. Najważniejsze, żeby takie sprawy jak najszybciej się skończyły. Sama byłam w takiej sytuacji przygotowywałam się z tym artykułem: http://detektywandala.pl/sprawa-o-alimenty-dowody-przebieg-pozew/. Bardzo mi pomógł w bezproblemowym przejściu tego procesu.
tesa
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 21 listopada 2020, 15:43

Re: rozwodznia.pl alimenty

Postprzez martynna » środa, 26 maja 2021, 11:41

poszukuję prawnika do rozwodu, sprawdzonego
martynna
 
Posty: 370
Dołączył(a): wtorek, 31 marca 2020, 08:31

Re: rozwodznia.pl alimenty

Postprzez peleryna » czwartek, 27 maja 2021, 06:01

Z takim sprawami jak rozwód czy ustalenie opieki nad dzieckiem to tylko do adwokata Łukasza Węgłowskiego, on się specjalizuje w prawie rodzinnym i wszystko co dotyczy rozwodu i konsekwencji rozpadu małżeństwa a więc także podziału majątku po rozwodzie
peleryna
 
Posty: 99
Dołączył(a): środa, 24 października 2018, 06:51

Re: rozwodznia.pl alimenty

Postprzez KleopatraXX » czwartek, 28 października 2021, 21:25

peleryna napisał(a):Z takim sprawami jak rozwód czy ustalenie opieki nad dzieckiem to tylko do adwokata Łukasza Węgłowskiego, on się specjalizuje w prawie rodzinnym i wszystko co dotyczy rozwodu i konsekwencji rozpadu małżeństwa a więc także podziału majątku po rozwodzie

A może zamiast szukać adwokata i iść drogą do ostateczności warto po,myśleć o terapii małżeńskiej - https://cplwowska.pl/
KleopatraXX
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:44

Postprzez » czwartek, 28 października 2021, 21:25

 

Następna strona

Powrót do Prawo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości