sposoby na stres

sposoby na stres

Postprzez artemida » czwartek, 10 maja 2018, 12:22

Macie swoje sprawdzone sposoby na stres? Co was uspokaja jak czujecie się spięci?
artemida

Postprzez » czwartek, 10 maja 2018, 12:22

Re: sposoby na stres

Postprzez Radka2 » niedziela, 20 maja 2018, 07:14

Są ludzie bardziej i mniej podatni na stres. Jeśli należycie do tej pierwszej grupy, to polecam jak najwcześniej zacząć właśnie stosować różne sposoby na odstresowanie się. Moja siostra niestety jest osobą bardzo podatną na sytuacje stresowe. Doprowadziło to do tego, że pojawiła się u niej nerwica lękowa i teraz musi się leczyć. To naprawdę nic przyjemnego, dochodziło nawet do takich sytuacji, kiedy bała się wyjść sama w domu. Dużo odpoczynku, nie przepracowywanie się, joga, medytacja, a nawet prawidłowy sposób odżywiania się - wszystko to może zredukować poziom stresu w Waszym życiu. Warto o tym pomyśleć, zanim będzie za późno.
Radka2

Postprzez agaa » poniedziałek, 28 maja 2018, 07:25

Hobby, które pomaga się odstresować i skupić na czymś innym niż problemy. Sport, który łagodzi napięcie nerwowe. Herbaty ziołowe, które działają uspakajająco. Sposobów na stres jest wiele, tylko trzeba znaleźć coś dla siebie.
agaa

Postprzez ewlixa » wtorek, 12 czerwca 2018, 11:20

Najlepiej znaleźć sobie zajęcie, takie tylko dla siebie, które będzie sprawiać przyjemność i poprawiać humor :)
ewlixa

Postprzez smietana02 » sobota, 16 czerwca 2018, 20:14

Sama szukam takiego sposobu... Ostatnio poprzez natłok obowiązków i stresujące sytuacje jestem bardzo nerwowa. Nawet jeśli tego nie okazuję, cała wewnętrznie jestem spięta i "rozstrzęsiona". Niestety, nie mam pojęcia jak sobie z tym skutecznie radzić.
smietana02

Postprzez bonn » wtorek, 24 lipca 2018, 18:23

polecam jogę! swietnie wycisza a przy okazji wzmacnia ciało no i umysł :twisted:
bonn

Postprzez Sarabenatar » piątek, 17 sierpnia 2018, 11:37

kąpiel z mlekiem i olejkiem melisowym :D
Zobacz co napisały kobiety o moim ulubonym kremie: https://frashe.pl/opinie/ Dlatego uważam, że warto!
Sarabenatar

Postprzez remix » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 06:29

Uspakaja mnie ćwiczenia fizyczne - pomagają się wyładować, wspomagają produkcję endorfin. Dobrym pomysłem jest również śpiewanie na głos - to pomaga wyrzucić emocje, zwłaszcza gdy śpiewowi towarzyszy nieskrępowany taniec :)
remix

Postprzez mamakaroliny » poniedziałek, 24 września 2018, 10:34

W swoim wolnym czasie staram sie odprężyc i zrelaksować po stresującej pracy. Uważam, że każdem należy się odrobina masażu i nie jest to wcale nic extra. Czy to SPA, czy masaż, napewno każdego uszczęsliwi chociaż taka chwila relaksu. Ostatnio najczęsciej wybieram tajski masaż w Thaisun http://www.thaisun.pl/pl/. Ogromną zaletą masażu tajskiego oferowanego przez profesjonalny salon masazu jest fakt, że może on być stosowany przez osoby w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Także nie trzeba byc mega wysportowanym sportowcem, aby doświadczyć tak cydownego masażu. Polecam każdemu, kto chce zafundowac sobie odrobinę relaksu.

Ostatnio przesunięty w górę poniedziałek, 24 września 2018, 10:34 przez: Anonymous.
mamakaroliny

Postprzez » poniedziałek, 24 września 2018, 10:34

Powrót do Psychologia