Psychiatra

Psychiatra

Postprzez agus123 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 00:16

Siemanko, znacie jakiegoś dobrego psychiatrę w Łodzi co pomoże z problemem ze snem? Szukam jakiegoś dobrego. Słyszałem, że PsychoMedic oferuje profesjonalną pomoc.
agus123

Postprzez » poniedziałek, 29 lipca 2019, 00:16

Re: Psychiatra

Postprzez mami772 » środa, 11 września 2019, 19:50

Zdecydowanie PsychoMedic w Łodzi to odpowiednie miejsce, jeśli macie jakiekolwiek kłopoty ze sobą i swoją psychiką. W tej klinice leczą różne problemy, więc na pewno nikt nie zostanie sam. Wielu pacjentów jest zadowolonych z leczenia w tym miejscu, ponieważ w wielu przypadkach możliwe jest całkowite wyleczenie.
mami772

Postprzez beniak » sobota, 28 września 2019, 19:47

Akurat co do Psychomedic nie mam wątpliwości - najlepsze warszawskie kliniki ze świetnymi, doświadczonymi specjalistami z wielu dziedzin, głównie psychiatrii, neurologii ale i diabetolodzy, endokrynolodzy czy seksuolodzy. Wiele grup wsparcia, terapeuci.
beniak

Postprzez kola » sobota, 12 października 2019, 20:20

Czy zajmują się problemami psychicznymi kobiet po ciąży czy depresją poporodową? Moja znajoma jest w kiepskim stanie.... Specjaliści w Psychomedic bardzo doświadczeni, jeśli maja tez podejście to chwała za to

Ostatnio przesunięty w górę sobota, 12 października 2019, 20:20 przez: Anonymous.
kola

Postprzez » sobota, 12 października 2019, 20:20

Powrót do Psychologia