Depresja

Re: Depresja

Postprzez Kulka » czwartek, 8 sierpnia 2019, 11:14

Ja dlugo pracowalam z osobami starszymi w bibliotece i wiem doskonale ze w starszym wieku nietrudno o depresje - mowa tu glownie o samotnych seniorach i schorowanych, czesto niesamodzielnych. . Warto wiec aby przebywal wsrod dobrych ludzi ktorzy pokaza mu ze jest inaczej. Moja babcia przebywa obecnie w domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu/ - wlascicielami jest sympatyczne malzenstwo ktore organizuje swoim podopiecznym wiele ciekawych zajec na co dzien. To dobre miejsce dla kazdego seniora
Kulka

Postprzez » czwartek, 8 sierpnia 2019, 11:14

Postprzez Milosz5 » wtorek, 27 sierpnia 2019, 13:41

Niestety, ale dzisiaj mnóstwo osób cierpi na depresję. Często w ogóle tego nie widać, a te osoby w swoim domu mają naprawdę ciężko. Jeśli macie taką sytuację, to najrozsądniej będzie skorzystać ze wsparcia psychologów z http://rodziceidzieci.com/psycholog/mal ... ymaszewska W ten sposób szybko będziecie w stanie wrócić do pełnego zdrowia psychicznego.
Milosz5

Postprzez guran » piątek, 30 sierpnia 2019, 11:37

Generalnie to główny problem. Wiele osób cierpi na depresje ale wiele z nich nie chce sie leczyc... teraz stosuje sie czesto https://www.taniepestki.pl/green-house- ... siona.html czyli medyczna marihuane bo udowodniono ze przynosi dobre rezultaty. Nie ma co sie zalamywac tylko glowa do gory i do przodu zycie jest piekne!
guran

Postprzez robin » środa, 23 października 2019, 18:34

Nie można bagatelizować nawet najmniejszych objawów zbyt częstego złego samopoczucia czy innych objawów. Można tu w PsychoMedic w Łodzi uzyskać potrzebną pomoc. Specjaliści mają doświadczenie i postawią dobrą diagnozę. Trzeba dać sobie pomóc.
robin

Postprzez catrina » piątek, 25 października 2019, 06:29

Leczyłam się na depresję przez ostatni rok. Systematycznie brałam leki i było w porządku. Psychiatra namawiała mnie na terapie,ale jakoś nie byłam do tego przekonana. Odstawiłam leki...i nie jest dobrze. Nie chcę wracać do leków.
catrina

Postprzez agamk » poniedziałek, 4 listopada 2019, 12:09

Czasem same wizyty u psychologa nie są wystarczające, tym bardziej, że depresja często łączy się z innymi problemami, np. zaburzeniami osobowości, stanami lękowymi. Znam osobę, która leczyła się korzystając z Leczenie zaburzeń Kraków - to była depresja z zaburzeniami osobowości.
agamk

Postprzez APanak » niedziela, 10 listopada 2019, 15:28

Depresja może mieć wiele przyczyn i w każdym przypadku należy do problemu podejść indywidualnie. Wskazana jest konsultacja psychologa lub psychoterapeuty, aby dotrzeć do prawdziwej przyczyny depresji. Poszukaj odpowiedniego psychoterapeuty we Wrocławiu lub w dowolnym mieście zdalnie, np. za pomocą Skype. Ja polecam psychoterapia Skype
APanak

Postprzez » niedziela, 10 listopada 2019, 15:28

Poprzednia strona

Powrót do Psychologia