Blizny

Re: Blizny

Postprzez olga » wtorek, 19 czerwca 2018, 18:35

To podobnie jak olejek bio-oil, też zaleca się stosować przez 3 miesiące, na szczęście pierwsze pozytywy widać już po kilkunastu dniach regularnego smarowania, wystarczy trochę cierpliwości żeby efekty były zadowalające
olga
 

Postprzez » wtorek, 19 czerwca 2018, 18:35

 

Re: Blizny

Postprzez Rena » środa, 18 lipca 2018, 14:10

Nie widać po kilkunastu dniach, bo stosowałam. To tak nie działa. Niezależnie od tego, co się wybierze - czy olejki czy taki wspomniany sutricon (też stosowałam), kluczem do sukcesu jest systematyczne stosowanie i czas, bo na zauważalne efekty chwilę jednak trzeba poczekać. Ale np. po plastrach różnica jest widoczna gołym okiem.
Rena
 

Re: Blizny

Postprzez falkowska » poniedziałek, 23 lipca 2018, 16:59

Szczerze? To chyba u każdego inaczej działa bo każdy ma inny problem, inną skórę itp, ja na przykład nie miałam tyle cierpliwości co wy i poszłam na zabieg do kliniki https://artederm.pl/ , bardzo szybko się pozbyłam tej blizny i to bez żadnego wysiłku z mojej strony
falkowska
 

Re: Blizny

Postprzez Andziarrrka » środa, 25 lipca 2018, 08:48

Laser jest bolesny, operacja jest jednak dość dużą ingerencją. Ja także jestem zwolenniczką plastrów silikonowych sutricon. Nieinwazyjne, wygodne i naprawdę przy regularnym stosowaniu sa bardzo skuteczne.
Andziarrrka
 

Re: Blizny

Postprzez silvia » wtorek, 25 grudnia 2018, 11:25

olga napisał(a):To podobnie jak olejek bio-oil, też zaleca się stosować przez 3 miesiące, na szczęście pierwsze pozytywy widać już po kilkunastu dniach regularnego smarowania, wystarczy trochę cierpliwości żeby efekty były zadowalające



Tak, mogę to potwierdzić, też używałam tego olejku i faktycznie blizna po oparzeniu mi prawie całkiem zniknęła, wiele ten olejek nie kosztuje a efekty są naprawdę bardzo pozytywnie zaskakujące
silvia
 

Re: Blizny

Postprzez kolbam » wtorek, 19 lutego 2019, 20:05

Jest taka terapia w medycynie estetycznej, która pozwala zredukować blizny. To się nazywa chyba terapia mikroigłowa Nanopore Stylus 2, można tutaj właśnie poczytać o tym. Są też inne metody np karboksyterapia, dość skuteczna, chociaż oparta na innej "filozofii". Podobno daje trwałe rezultaty, także w redukcji cellulitu, więc może nawet 2 w jednym można ustrzelić ;)
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Blizny

Postprzez Milosz5 » czwartek, 21 lutego 2019, 22:07

Na szczęście dzisiaj bardzo dużo może zrobić medycyna estetyczna.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Blizny

Postprzez tersana » niedziela, 5 maja 2019, 10:08

Próbowałyście kiedyś śluzu ze ślimaka na blizny?? Mam sporo takich pozzostąłosci po trądziku i się zastanawiam nad tym kremem, znalazłam taki https://www.doz.pl/apteka/p130331-Orien ... maka_50_ml, podobno jest dobry na przebarwienia i blizny
tersana
 

Re: Blizny

Postprzez bety » sobota, 25 maja 2019, 17:54

Na blizny wszelkiego typu świetne są plastry silikonowe https://sutricon.pl/sutricon-plastry tych używałam i efekt był super, blizna po tkaiej kuracji jest jaśniejsza, mniej widoczna
bety
 

Re: Blizny

Postprzez Sunrise31059 » sobota, 22 czerwca 2019, 12:14

Miałam blizny potrądzikowe oraz po ospie. Żadne kremy mi nie pomogły. Na twarz nawet jak dałam podkład to i tak wszystko było widać. Miałam terapie laserową. Potem tez musiałam mieć regenerację skóry ze względu na to, że laser tez wysusza skórę. Bardzo mi pomogła terapia z Restylane Skinboosters.
Sunrise31059
 

Postprzez » sobota, 22 czerwca 2019, 12:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość