Laserowa likwidacja blizn

Laserowa likwidacja blizn

Postprzez Koliberek » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 19:43

Czy da się usunąć blizny raz na zawsze? Jak przeprowadzany jest taki zabieg? Czy jest on w pełni skuteczny i bezpieczny?
Człowiek na siebie najdotkliwiej jest skazany. Nikt mu tyle udręk nie dostarcza, co sam sobie.
Koliberek
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 13 stycznia 2018, 18:02

Postprzez » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 19:43

 

Re: Laserowa likwidacja blizn

Postprzez karra » środa, 7 lutego 2018, 12:54

Tak, możesz spokojnie usunąć blizny dzięki zabiegom dermapen w klinice https://artederm.pl/ , ja się w ten sposób pozbyłam paskudnej blizny po wywrotce na rowerze. :)
karra
 

Re: Laserowa likwidacja blizn

Postprzez kasija332 » sobota, 26 maja 2018, 08:11

Dziewczyny, czy to naprawdę działa? Są jakieś skuteczne metody, zabiegi, które w większym stopniu zlikwidują blizny? Czy to tylko tak ładnie w telewizji wygląda?
kasija332
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2018, 08:07

Re: Laserowa likwidacja blizn

Postprzez kasija332 » niedziela, 27 maja 2018, 02:09

Konkretnie chodzi mi o blizny potrądzikowe, chciałabym je zlikwidować
kasija332
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2018, 08:07

Re: Laserowa likwidacja blizn

Postprzez kasija332 » niedziela, 27 maja 2018, 02:12

No muszę przyznać, że o dermapenie jeszcze nie słyszałam, ale nic straconego, zaraz się doszkolę :) jeśli planujesz taki zabieg, to może jeszcze gdzieś się efektami pochwalisz :)
kasija332
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2018, 08:07

Re: Laserowa likwidacja blizn

Postprzez jella » poniedziałek, 1 października 2018, 14:51

Na pewno słyszałyście o olejku bio-oil, on też pomaga likwidować blizny, przebarwienia i rozstępy. Smarowałam nim też brzuch kiedy byłam w ciąży zapobiegawczo i faktycznie pomaga, jest też dobry na suchą skórę, ja mam taką po opalaniu, wtedy też się nim smaruję
jella
 

Re: Laserowa likwidacja blizn

Postprzez good » środa, 12 grudnia 2018, 19:09

Olejki jasne - je nawet powinno sie od czasu do czasu zastosowac tak dla generalnego odzywienia skory. Chociaz wiadomo tez ze to proces raczej dlugotrwaly, wiec jesli komus sie spieszy jak mnie na szybkim usunieciu to zdecydowanie jestem za laserem. Zwlaszcza ze jak pisza tutaj https://www.beautyskin.com.pl/blizny-ro ... zn-emerge/ ewentualne drobne zaczerwienia po zabiegu znikaja po 24 godzinach a dodatkowo laser dziala tez stymulujaco pobudzajac ja do produkcji kolagenu co wplywa tez na poprawe jej jedrnosci i elastycznosci
good
 
Posty: 119
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Re: Laserowa likwidacja blizn

Postprzez ania23 » czwartek, 13 czerwca 2019, 11:23

Hej :)
Ja słyszałam, że zabiegi laserowe dają bardzo dobre efekty w przypadku rozstępów. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad skorzystaniem z takiego zabiegu, dlatego jeśli znacie jakieś miejsce, które oferuje usuwanie rozstępów Katowice to będę bardzo wdzięczna za wszystkie polecenia :)
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: Laserowa likwidacja blizn

Postprzez Mikołaj » środa, 26 czerwca 2019, 02:28

Ja jestem po serii zabiegów dermapen w Klinice Krajewski, i muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że rezultaty leczenia będą aż tak rewelacyjne :) po bliznach i przebarwieniach ani śladu :)
Mikołaj
 

Re: Laserowa likwidacja blizn

Postprzez Alexa555 » czwartek, 27 czerwca 2019, 11:00

Zawsze wstydziłam się swoich blizn czy to na twarzy po trądziku czy w innych miejscach na ciele. Dodatkowo zrobiły mi się brzydkie rozstępy ale dziewczyny zrobiły mi zabiegi takie jak https://esteticon.pl/oferta/dermatologi ... /dermapen/ i się tego pozbyłam. Trzeba być cierpliwym i wszystko się uda.
Alexa555
 
Posty: 89
Dołączył(a): niedziela, 24 czerwca 2018, 15:43

Postprzez » czwartek, 27 czerwca 2019, 11:00

 

Następna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość