schorzenia nerek

schorzenia nerek

Postprzez krolszparagow » piątek, 9 kwietnia 2021, 14:00

Witam wszystkich użytkowników tego forum serdecznie! W tym wątku chciałbym poruszyć temat kamicy nerkowej. Otóż jest to dość powszechne schorzenie, dlatego jestem zdania, że warto o nim trochę więcej wiedzieć. W końcu nigdy nie wiadomo, czy ten problem pewnego dnia nie dotknie i nas samych lub kogoś z naszych najbliższych. Ostatnio czytałem, że jest taki produkt leczniczy fitolizyna pasta, który jest środkiem przeciwzapalnym oraz moczopędnym. Czy ktoś z was miał już może z nim styczność? Z tego, co miałem okazję przeczytać na tej https://www.dbajonerki.pl/produkty/fitolizyna-pasta-doustna stronie w sieci, to ma postać pasty doustnej. Pasta, która zawiera wyciąg z wielu różnych ziół i roślin. Zdaje się, że to było m.in. kłącze perzu, liście brzozy, korzeń pietruszki, ziele nawłoci i wiele innych. Zainteresowani szczegóły znajdą pod powyższym adresem w internecie. Osobiście uważam, że warto dowiedzieć się o wspomnianym schorzeniu oraz paście, o której przed momentem wspominałem. Spotkaliście się z kamicą nerkową?
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Postprzez » piątek, 9 kwietnia 2021, 14:00

 

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości