Chcę skończyć z paleniem papierosów

Re: Chcę skończyć z paleniem papierosów

Postprzez prostolinijna » poniedziałek, 8 października 2018, 19:45

Nie jest to proste, co chcesz zrobić, ale na pewno na początek dowiedz się, jak skutecznie rzucić palenie, by się potem nie zawieść i nie skończyć z kolejnym "szlugiem" sfrustrowania w ustach. Wielu moich znajomych tak robiło. Prawda jest taka, że nawet świetnie działające tabletki na rzucenie takie jak Tabex nie zadziałają, jeśli nie będziesz miał silnego postanowienia i woli, której nie złamiesz. Liczę, że mimo wszystko Ci się uda.
prostolinijna
 

Postprzez » poniedziałek, 8 października 2018, 19:45

 

Re: Chcę skończyć z paleniem papierosów

Postprzez gagaha » środa, 14 listopada 2018, 19:31

Silna Wola !!!!!
gagaha
 

Re: Chcę skończyć z paleniem papierosów

Postprzez Ela78 » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 07:17

Jeśli już chcesz skończyć z paleniem to warto rzucić palenie dla samego siebie. Motywacja i silna wola to duży krok do sukcesu i dasz rade, i te tabletki tabex na prawdę są dobre zawiera roślinny alkaloid który hamuje głód nikotynowy. Coraz więcej ludzi decyduje się na rzucenie palenia, bo najważniejsze jest zdrowie, a jak wiadomo palenie szkodzi zdrowiu.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Chcę skończyć z paleniem papierosów

Postprzez Polaaaa88 » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 10:03

Ja tez brałam tabex i polecam . Bardzo mi pomógł ale silna wola tez jest bardzo ważna .
Polaaaa88
 

Re: Chcę skończyć z paleniem papierosów

Postprzez gozir » wtorek, 25 grudnia 2018, 15:38

warto korzystać z plastrów z nikotyną, to bardzo dobrze działa
gozir
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2018, 15:37

Re: Chcę skończyć z paleniem papierosów

Postprzez domi10 » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 22:02

Kiedy wszystkie metody na rzucenie palenia zostały przez Ciebie wypróbowane, warto zastanowić się nad czymś innym. Do tego, potrzebna jest silna wola oraz odpowiednie nastawienie. Polecam skorzystać z hipnozy. Wielu osobom naprawę pomogła. Na stronie http://www.ekademia.pl/kurs/hipnozamp3 znajdziesz wszystkie konieczne informacje. Powodzenia!
domi10
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:28

Re: Chcę skończyć z paleniem papierosów

Postprzez Psytka » środa, 18 grudnia 2019, 14:07

Mi się udało skończyć z paleniem dzięki tabletkom recigar. Juz wczesniej kilka razy ptróbowałam rzucić palenie ale bez skutecznie. Dopiero jak kupiłm recigar to w koncu przestałam palić. Już od pierwszej tabletki miałam niechęc do papierosów a po pełnej kuracji, która trwa tylko 25 dni w ogole zapomniąłam o fajkach
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Chcę skończyć z paleniem papierosów

Postprzez dunnka » wtorek, 25 lutego 2020, 14:22

Ja właśnie jestem w trakcie kuracji tabletkami recigar, zostało mi ich jeszcze 10 czyli mniej niż połowa :) Powiem wam, że dobrze się czuje , nie chce mi się w ogóle palić także wszystko jest na dobrej drodze :)
dunnka
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek, 25 lutego 2020, 14:20

Re: Chcę skończyć z paleniem papierosów

Postprzez Kisza » poniedziałek, 24 maja 2021, 07:58

Sama póki co palenia nie zamierzam rzucać, jednak ceny papierosów są dla mnie zdecydowanie za wysokie. Dlatego też mam zamiar przerzucić się na tytoń papierosowy z www.tytontani.pl . Za ok 70-90 złotych można tutaj kupić sporą paczuszkę, co na tle konkurencji wygląda bardzo kusząco, a dodatkowo mamy do wyboru wiele opcji o różnej intensywności, na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Ale żeby nie było, nikogo nie namawiam do palenia:D.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Chcę skończyć z paleniem papierosów

Postprzez Joy me » piątek, 27 sierpnia 2021, 07:24

O to ja polecę moją metode :) może komuś to pomoże, zainspiruje do pozytywnych zmian. bo rzucić warto naprawdę. wolność jest na wagę złota. a co do mojej metody to był to filmy motywacyjne RESET 33 http://www.reset33.pl. one mi pomagały utrwalić przekonanie że dam radę rzucić, że jest to możliwe, że dam radę. i faktycznie, gdy dopadała mnie słabość jeszcze raz filmy szły w ruch i dziś jestem wolna od palenia i życzę tego każdemu kto o tym marzy!!!!
Joy me
 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 23 lutego 2020, 15:01

Postprzez » piątek, 27 sierpnia 2021, 07:24

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron