Odchudzanie tak ale z głową

Odchudzanie tak ale z głową

Postprzez Sokrates » czwartek, 20 listopada 2014, 21:38

Żal mi wszystkich kobiet, które na siłę zrzucić swoje wyimaginowane ”zbędne” kilogramy. W większości przypadków, jak tak słucham na imprezach jak siedzimy w wolnej chwili przy barze przy piwku to włos mi sie na głowi jeży. Szczupła jak jasna choxxra, że przez sukienkę na zebrach można grac jak na cymbałkach, ale twierdzi, że przynajmniej 10 kilo ma za dużo... Czego??? Nie mniej są też osoby z nadwagą, a za przykład mogę podać swoją kuzynkę, która miała faktycznie ten problem i nie była to wcale sprawa psychiki. A teraz dla tych szanownych Pań i Panów, co faktycznie muszą schudnąć i nie jest to ich psychika. Kuzynka, oprócz kontroli dietetyka i nie jakiejś specjalnej diety, tylko przy zmianie sposobu żywienia i przy pomocy preparatu Actislimfa (dostępny w serwisie Allegro u użytkownika USABEAUTY)
Sokrates
 

Postprzez » czwartek, 20 listopada 2014, 21:38

 

Re: Odchudzanie tak ale z głową

Postprzez Patryk » czwartek, 20 listopada 2014, 21:39

Zanim zaczniecie się odchudzać środkami wiadomego i nie wiadomego pochodzenia proponuję zrobic testy DNA, które wam powiedzą dlaczego jest tak a nie inaczej i jak z tym najlepiej walczyć. Więcej informacji na temat testów DNA dotyczących odchudzania i innych znajdziecie na stronie www.biogenoma.com
Patryk
 

Re: Odchudzanie tak ale z głową

Postprzez Oleńcia » czwartek, 20 listopada 2014, 21:39

Jeżeli chodzi o odchudzanie, to na mnie super zadziałał preparat ForeverSlim Jak wejdziecie na stronę to radzę zapisać sie do newslettera, będzie upust na preparat
Oleńcia
 

Re: Odchudzanie tak ale z głową

Postprzez Zocha » czwartek, 20 listopada 2014, 21:40

Owszem warto zapisać sie do newslettera, ale sam preparat jest też juz w Polsce dostępny na www.promoslim.pl
Zocha
 

Re: Odchudzanie tak ale z głową

Postprzez kamila » czwartek, 20 listopada 2014, 21:41

Zocha napisał(a):Owszem warto zapisać sie do newslettera, ale sam preparat jest też juz w Polsce dostępny na http://www.promoslim.pl


No i nareszcie pozytywna informacja!!!
kamila
 

Re: Odchudzanie tak ale z głową

Postprzez Adela » czwartek, 20 listopada 2014, 21:41

Informacja, że foreverslim jest dostepne na stronie promoslim.pl hula już po necie około dwóch tygodni, więc refleks macie super
Adela
 

Re: Odchudzanie tak ale z głową

Postprzez NoAdela » czwartek, 20 listopada 2014, 21:44

No pewnie, bo na tym forum nikt nic innego nie robi tylko czeka, aż ukaże się strona www.promoslim.pl i marzy tylko o tym, aby ją doklepać na forum
NoAdela
 

Re: Odchudzanie tak ale z głową

Postprzez UrbanaHex » czwartek, 20 listopada 2014, 21:45

A ja go stosowałam, do tego zmiana trybu jedzenia (koniec z nocnym odwiedzaniem lodówki), ciasteczka i słodycze w weekend, a nie jako podstawa przegryzek między posiłkami i efekty super
UrbanaHex
 

Re: Odchudzanie tak ale z głową

Postprzez Karolina79 » czwartek, 20 listopada 2014, 21:45

A nie uważacie, że przed stosowaniem wszelkich specyfików i wspomagaczy jest poznanie przyczyny i ukierunkowanie swojej walki? Zainteresowanym polecam odwiedzenie strony www.biogenoma.pl oraz zastanowienie sie nad testami DNA
Karolina79
 

Re: Odchudzanie tak ale z głową

Postprzez gođ » czwartek, 20 listopada 2014, 21:46

Kupiłam Foreverslim na początku grudnia czyli biorę go około miesiąca.Efekt na razie jest taki że schudłam 4 kg.Po za tym zmniejszył mi się apetyt,a co dla mnie najważniejsze nie mam napadów głodu.
gođ
 

Postprzez » czwartek, 20 listopada 2014, 21:46

 

Następna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron