Szukam ortopedy

Szukam ortopedy

Postprzez Aneta » środa, 3 grudnia 2014, 21:09

Szukam lekarza ortopedy z Poznania i okolic, konkretnie mama ma bardzo poważne problemy z kolanami, NFZ ma takie terminy, że szkoda gadać, pewnie szybciej mama trafi na wózek niż do specjalisty... może cie podać kogoś konkretnego?
Aneta
 

Postprzez » środa, 3 grudnia 2014, 21:09

 

Re: Szukam ortopedy

Postprzez Patrycja » środa, 18 marca 2015, 22:04

Ja też szukałem i znalazłem, co prawda, znalazłem może za dużo powiedziane, bo zgadałam się z dawno nie widzianą znajoma i od niej dowiedziałam się o tym lekarzu, że dobry fachowiec, może ma swój specyficzny styl, ale pod względem znajomości tematu, to jak to określiła spec super. Postanowiłam skorzystać tam z polecenia i zapisałam na wizytę mamę (bo lekarza szukałam dla niej). Miała problem z prawym kolanem. Obecnie jest już w trakcie leczenia, i wszystko jest na jak najlepszej drodze. A co do lekarza, to możesz skorzystać z tego samego co mama - Jędrzej Kosmowski Poznań. W każdym razie możesz sprawdzić jego profil na portalu znany lekarz:
http://www.znanylekarz.pl/jedrzej-kosmo ... eda/poznan
Patrycja
 

Re: Szukam ortopedy

Postprzez Aska1980 » piątek, 17 kwietnia 2015, 16:13

Zgadzam sięz Patrycją, jak dla mnie rewelacyjny lekarz, zna się na rzeczy, mówi jasno i w sposób zrozumiały dla laika. To co mnie ujęło, oczywiście poza samym wymiarem leczenia, to fakt, że spokojnie wyjaśnił jakie etapy tego leczenia będą następowały, jak w danym etapie będę się prawdopodobnie czuła i co na początku wydało mi się możne nawet śmieszne, ale jak się zastanowiłam to napisze otwarcie, że każdemu życzę tak dobrego lekarza. Wyjaśnił mi co może się stac jak przerwę ewentualnie leczenia na kolejnych etapach, jaki to może mieć wpływ na moją sprawność oraz o ile gorzej o ile będzie jeszcze taka możliwość będę wtedy dochodziła do pełnej sprawności, A odpowiedziął mi w ten sposób na moje naiwne pytanie, czy szybciej się nie da, bo wiadomo pracować muszę...
Aska1980
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:01

Re: Szukam ortopedy

Postprzez Witek » sobota, 30 maja 2015, 11:45

Też bardzo polecam Pana Doktora Kosmowskiego. W moim przypadku groziła mi proteza kolana, jednak dzięki odpowiedniemu leczeniu, nadal mam swoje kolano, owszem muszę uwazac na nie i o nie dbać, ale zawsze co swoje to swoje
Witek
 

Re: Szukam ortopedy

Postprzez Ruda » czwartek, 18 czerwca 2015, 19:47

Znam Pana doktora bardzo dobrze, leczyła się u niego moja mama, gdzie po kontuzji, jaka może przydarzyć się każdemu (źle stanęła wychodząc z pociągu i poleciało kolano). Lekarz w szpitalu (bo przyjechała karetka) zaopatrzył w podstawę (bandaż, środek p.bólowy) i kazał się udać do rodzinnego... Ten olał sprawę. W sumie to dzieki sąsiadce trafiła do pana doktora, a juz prawie chodzić nie mogła. Dzisiaj spokojnie może i lekko podbiec za wnukami... i pomyśleć, że gdyby nie Pan Kosmowski, to pewnie byłby dzisiaj już wózek inwalidzki...
Ruda
 

Re: Szukam ortopedy

Postprzez bakerdonald » środa, 20 czerwca 2018, 13:32

przez ostatnie pół roku mam cały czas ból kolana, znajoma poradziła mi żebym nosił orteze stawu kolanowego. Myślicie, że to coś pomoże?
bakerdonald
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:55

Re: Szukam ortopedy

Postprzez zofialipska » poniedziałek, 16 lipca 2018, 22:51

ja ostatnio po złamianiu ręki chodziłam do ortopedy w Medicover. Bardzo mi pomógł pan doktor.
zofialipska
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 13:08

Re: Szukam ortopedy

Postprzez o-krysia » czwartek, 28 marca 2019, 10:15

Kolejki do lekarzy to jest jakiś żart w tym kraju niestety... tak jak mówisz, mamie prędzej się pogorszy niż przyjmie ją jakiś specjalista... dowiedz się czy w Twojej okolicy jest jakaś dobra prywatna klinika. Tam mają takie oprogramowanie dla lekarzy, że ani nie będziesz musiała za długo czekać na linii by się zarejestrować ani czekać aż ktoś łaskawie dopisze cię do rocznej kolejki. Trzeba troszkę wydać, ale myślę że w zdrowie warto inwestować. Popytaj znajomych :)
o-krysia
 

Re: Szukam ortopedy

Postprzez Dinek » piątek, 5 kwietnia 2019, 19:10

Ja z ortopedą miałem styczność już jakiś czas temu kiedy pojawił się problem jakim są haluksy. Niestety z początku bagatelizowany problem stał się z czasem koszmarem i całe szczęście że udało mi sie znaleźć dobrego specjalistę w tej kwestii. Mam nadzieję, że nie zrobicie tego samego błędu i jeśli tylko pojawi się problem to skontaktujecie się z lekarzem
Dinek
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 5 kwietnia 2019, 18:52

Re: Szukam ortopedy

Postprzez Agusiek55 » środa, 10 kwietnia 2019, 07:28

Mi znajoma polecała wizytę http://inmedico.pl jeżeli chodzi o sprawdzonego ortopedę. Więc jak jesteście z Tychów, lub też okolic to zajrzyjcie sobie na tą stronkę. Z tego co widziałam to również pomogą wam tu w wielu innych problemach zdrowotnych. Przyjmuje tu też podolog, chirurg dziecięcy, ortopeda i inni
Agusiek55
 
Posty: 75
Dołączył(a): sobota, 27 maja 2017, 14:10

Postprzez » środa, 10 kwietnia 2019, 07:28

 

Następna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron