Częste oddawanie moczu...

Częste oddawanie moczu...

Postprzez Dominator » piątek, 6 listopada 2015, 20:28

Od jakiegoś czasu dręczy mnie ten problem. I co dziwne dotyczy tylko nicy. W dzień nie mam tego rodzaju problemów. Natomiast w nocy... Są takie,ze do trzeciej nad ranem biegam co 30 minut do toalety by zrobić kilka kropli. Jednak jak nie pójdę to mam uczycie jakbym za sekundę miał się za przeproszeniem zmoczyć w łóżko. Do tego były jeszcze problemy z potencję, konkretnie słabą erekcją, ale z tym już sobie poradziłem stosując IQMan. Natomiast nie wiem jak rozwiązać ten drugi problem...
Dominator
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2015, 23:36

Postprzez » piątek, 6 listopada 2015, 20:28

 

Re: Częste oddawanie moczu...

Postprzez Jurn » poniedziałek, 16 listopada 2015, 22:21

Faktycznie iqman to dobry środek na potencję, sam go stosowałem. Nie mniej mając dodatkowo tego rodzaju problemy, o których piszesz, to poszedłbym to lekarza, bo może to byc tez kwestia nowotworu prostaty...
Jurn
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2015, 15:38

Re: Częste oddawanie moczu...

Postprzez misia » piątek, 18 listopada 2016, 10:32

To chyba zapalenie pęcherza. Wybierz się do lekarza.
misia
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 18 listopada 2016, 10:18

Re: Częste oddawanie moczu...

Postprzez kubor » wtorek, 11 kwietnia 2017, 12:27

To zapalenie dróg moczowych, powinno samo przejść w ciągu 1-2 dni a jak nie to radzę udać się do lekarza.
kubor
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 11 kwietnia 2017, 11:52

Re: Częste oddawanie moczu...

Postprzez nawrat » piątek, 28 kwietnia 2017, 10:51

Ja bym polecała wybrać się do urologa albo nefrologa. Mój tata miał taki problem, że najpierw wstawał często do łazienki w nocy, potem również w ciągu dnia, a wreszcie stało się to tak częste, że musiał iść do lekarza, bo nie mógł tak dłużej funkcjonować, zwłaszcza jak doszedł mu ból nerek. Brał Urofuraginum, ale po kilku dniach przestało działać. Nie bez problemów znaleźliśmy wspólnie nefrologa (bo baliśmy się, że to coś z nerkami), w przychodni w Łodzi: http://melissamed.pl/nefrolog i zgodził się przyjąć tatę natychmiast. Okazało się, że było to ostre, niewyleczone zapalenie pęcherza, które objawiło się u niego właśnie tak silnym bólem nerek. Dostał antybiotyk na pozbycie się bakterii i lek moczopędny, a do tego miał robić sobie ciepłe okłady i nie odkrywać nerek na powietrzu. Teraz mu się poprawiło, choć jeszcze nie skończył leczenia, ale jesteśmy dobrej myśli. Także nie ryzykujcie i nie bagatelizujcie takich objawów, szczególnie panowie, bo z tego, co słyszę, to coraz więcej Was ma takie problemy.
nawrat
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:54

Re: Częste oddawanie moczu...

Postprzez Lang » poniedziałek, 3 lipca 2017, 00:18

Też uważam, że koniecznie trzeba wybrać się do lekarza, bo może to być jakaś infekcja układu moczowego. Może trzeba będzie zrobić badania moczu, może USG nerek. Specjalista zajmujący się leczeniem nerek w warszawie to np. http://evimed.com.pl/nefrolog/
Lang
 
Posty: 36
Dołączył(a): piątek, 30 czerwca 2017, 11:14

Re: Częste oddawanie moczu...

Postprzez AgaWu » środa, 11 października 2017, 08:16

Takie objawy mogą być objawem przerostu prostaty lub infekcji bakteryjnej układu moczowego. Prostatę wstępnie możesz zbadać sam np za pomocą testu Domowe Laboratorium, który bez problemu zamówisz w sieci https://sklep.domowelaboratorium.pl/product-pol-276-Prostata-PSA-TEST.html wtedy będziesz spokojniejszy. Jednak mimo wszystko uważam, że przy takich objawach trzeba jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.
AgaWu
 
Posty: 87
Dołączył(a): niedziela, 2 lipca 2017, 13:18

Re: Częste oddawanie moczu...

Postprzez Patykier » środa, 11 października 2017, 16:17

Wydaje mi się, zę przede wszystkim trzeba udać się do lekarza, to niestety konieczne, ale w między czasie polecam Ci sprawdzić jakieś blogi lub fora medyczne jak na przykład http://www.vert-med.pl/, może znajdziesz tam odpowiedź na swoje objawy i jakieś praktyczne tymczasowe rozwiązanie bólu. Jednak wydaje mi się, bez wizyty u urologa się nie obejdzie, idź bo może być tylko gorzej
Patykier
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 8 października 2017, 12:38

Re: Częste oddawanie moczu...

Postprzez artemida » wtorek, 24 października 2017, 10:50

Ja tak miałam jak złapałam zapalenie pęcherza, ciąge musiałam chodzić do toalety chociaż nie pilam więcej, szybko mi przeszło po urofuraginum max, parę dni i było dużo lepiej, ale trzeba brać tydzień żeby pozbyć się na dobre zapalenia
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: Częste oddawanie moczu...

Postprzez karolinka7 » wtorek, 31 października 2017, 08:45

Niestety miałam tak samo, do tego też był ogromny ból przy oddawaniu moczu. Pani w aptece poleciła mi jakieś leki, niestety one nie pomogły. Sprawa była dość pilna, więc umówiłam się na wizytę do nefrologa w Łodzi http://melissamed.pl/nefrolog i przepisał mi antybiotyk, bo okazało się, że mam jakąś bakterię. Na szczęście problem szybko minął i nie powrócił. Uważam, że przy tego typu infekcjach wizyta u specjalisty jest konieczna.
karolinka7
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 13:44

Postprzez » wtorek, 31 października 2017, 08:45

 

Następna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron