Dobry stomatolog Kraków - okolice

Dobry stomatolog Kraków - okolice

Postprzez Sendi » czwartek, 26 maja 2016, 20:52

Jeszcze miesiąc będe w Krakowie, szukam w nagłym przypadku dobrego stomatologa, pilnie!
Sendi
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 3 kwietnia 2016, 21:24

Postprzez » czwartek, 26 maja 2016, 20:52

 

Re: Dobry stomatolog Kraków - okolice

Postprzez Żabka » czwartek, 26 maja 2016, 21:13

Ja jestem zadowolona z poziomu leczenia (w końcu ktoś sobie poradził z leczeniem kanałowym :D ) u Pana Filipa Fedczyszyna - możesz go sprawdzić na https://www.znanylekarz.pl/filip-fedczy ... /myslenice lub poszukać telefonu na Google, bo jeżeli chodzi o adres to Dunina-Brzezińskiego 10 (jeszcze jedno,bo pisałaś [pisałeś] o Kraków - okolica. Gabinet masz w Myślenicach, ale to 30 km od Krakowa i naprawdę warto ten kawałek przejechać
Żabka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2016, 21:04

Re: Dobry stomatolog Kraków - okolice

Postprzez kamila91 » środa, 27 grudnia 2017, 08:59

Stomatologa nie mogę polecić, ale znam inną fajną usługę dostępną w Krakowie. Szopi.pl https://szopi.pl/ - możliwość zamówienia produktów z różnych sklepów. Na Szopi.pl można zlecić zakupy w spożywczym, warzywniczym, aptece itp. Dedykowany szoper, który pozostaje w kontakcie z klientem, jedzie je zrealizować i dostarcza do domu. Nawet w godzinę. Dla wielu osób to niezastąpione rozwiązanie - np. dl zapracowanych czy osób starszych, które nie mogą dźwigać. Rzućcie okiem.
kamila91
 

Re: Dobry stomatolog Kraków - okolice

Postprzez Psytka » środa, 25 kwietnia 2018, 10:40

W Krakowie gabinetów nie brakuje ale nie każdy jest godny polecenia. Ja leczę się u doktor Świątkowskiej. To świetna chirurg stomatolog . Gabinet znajduje się w Podgórzu. Powiem Wam, ze jak zawsze bałam się dentysty tak do niej ide na pewniaka. Do każdego zabiegu znieczula więc nie ma się czego bać. Robiłam już u niej leczenie kanałowe i jakoś przeżyłam. Nie było tak źle, znieczulenie zrobiło swoje.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Dobry stomatolog Kraków - okolice

Postprzez ulunia » piątek, 11 maja 2018, 11:57

Szukając dobrego stomotologa dzieciencego skorzystalam z strony https://ranking.abczdrowie.pl/s/stomatolog Bardzo szybko znalazlam wykaz stomatologów w naszym mieście. Mogłam zapoznać się z ich specjalizacjami. Sprawdziłam dostępne terminy wizyt. A też mogłam porównać cenniki za usługi. Potem juz tylko zostało wybrać dentystę i umówić się na wizytę
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Dobry stomatolog Kraków - okolice

Postprzez szyszka89 » piątek, 19 października 2018, 10:33

Stomatologów jest mnóstwo ale nie każdy ma dobre podejście do pacjenta i nie każdy jest delikatny. Najlepiej poczytać opinie w internecie i sugerować się opiniami innymi pacjentów.
szyszka89
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 28 września 2018, 10:28

Re: Dobry stomatolog Kraków - okolice

Postprzez duzamuffinka » czwartek, 6 grudnia 2018, 09:27

Zna ktoś z Was może dentystę (opcjonalnie może być też lekarz), który zajmuje się pacjentami z kamicą ślinianek? Mam problem z nawrotami tej choroby, a pod hasłem kamica ślinianek leczenie znajduję tylko kliniki w Warszawie. Do tej pory leczyłam się w Optimum w stolicy - i oczywiście bardzo polecam - ale niestety jestem ciężkim przypadkiem, a chciałabym sobie oszczędzić kolejnych dojazdów...
duzamuffinka
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 6 grudnia 2018, 09:22

Re: Dobry stomatolog Kraków - okolice

Postprzez Krzysiek Majewski » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 11:30

Jeśli w grę jak najbardziej wchodzą okolice Krakowa, to według mnie warto skorzystać z pomocy gabinetu Protom Dental, który ma gość rozbudowaną ofertę. Jako sprawdzony gabinet stomatologiczny Chrzanów, ma on do zaoferowania przeróżne zabiegi związane ze stomatologią estetyczną, dziecięcą, czy mikroskopową (choć oczywiście to nie wszystko).
Szukasz dobrej jakości mebli? Postaw na Select Meble.
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobry stomatolog Kraków - okolice

Postprzez kardinale » sobota, 28 września 2019, 10:43

kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: Dobry stomatolog Kraków - okolice

Postprzez jasiepytamo » wtorek, 22 października 2019, 12:08

Sprawdź sobie stomatologia zachowawcza Kraków. Podchodzą holistycznie i kompleksowo do każdego pacjenta.
jasiepytamo
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:39

Postprzez » wtorek, 22 października 2019, 12:08

 

Następna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron