Alergia pokarmowa

Re: Alergia pokarmowa

Postprzez hanias » czwartek, 28 marca 2019, 20:51

Coś faktycznie takiego słyszałam, u nas probiotyki zawsze w domu muszą być, bo wsparcie jelit jest ważne. Krople multilac jakoś najbardziej się nam sprawdziły i mam do nich największe zaufanie i nie trzeba trzymać ich w lodówce.
hanias
 

Postprzez » czwartek, 28 marca 2019, 20:51

 

Re: Alergia pokarmowa

Postprzez dalia » czwartek, 18 kwietnia 2019, 20:54

Ten probiotyk flostrum to widiałam że można dawać od pierwsego dnia życia, mała mi się pręży, stęka, obawiam się że to kolki ją męczą i myślę czy jej płaśnie proiotyku nie podać, tylko ten znlazłam dla takich maluchów
dalia
 

Re: Alergia pokarmowa

Postprzez wiktoria68 » sobota, 27 kwietnia 2019, 14:59

Jakże często używamy, a nawet nadużywamy słowa alergia. Alergia na słońce, alergia na sierść psów i kotów, alergia na mleko. Przy czym nie zawsze to co nam się wydaje być alergią, jest nią na pewno. Tak jak w przypadku nietolerancji laktozy, równie często omyłkowo zwanej alergią na mleko. Bardzo ważne jest dobre zdiagnozowanie, a to dlatego, że przy nietolerancji laktozy wystarczy zaopatrzyć się w tabletki LactoJoy https://lacto-joy.pl/ i żyć normalnie, spożywać posiłki bez ograniczeń produktowych.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Alergia pokarmowa

Postprzez tatwoj12 » piątek, 3 maja 2019, 12:47

Najcześciej to gdzieś tam pojawia sie alergia na mleko. U mojej córki zauważyłam np. ostatnio, ze po normalnym mleku bardzo ją boli brzuszek a potem dostaje biegunki. Potem chwila takich małych skrętów brzucha i jakoś jej sie to uspokaja. Potem w końcu z ciekawości dałam jej mleko ale bez laktozy. I nic jej nie było. Chyba zrobię jej testy. Znalazłam cennik i musze powiedzieć że jest całkiem w porządku http://biorezonans-wilanow.pl/cennik/
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Re: Alergia pokarmowa

Postprzez dommi » piątek, 17 maja 2019, 08:29

felika o dobrze ze piszesz o tym teście faber bo też ostatnio gdzieś czytałam na jego temat i bylam ciekawa właśnie jak to wygląda i na jakiej zasadzie działa. z tego co czytalam to badanie jest wykonywane w Rzymie a potem wyniki testu można zinterpretować na platformie CDRS.
dommi
 

Re: Alergia pokarmowa

Postprzez Paula883 » piątek, 31 maja 2019, 09:15

Zawsze kiedy jadłam coś związanego z nabiałem to miałam takie dziwne plamy na twarzy i do tego problemy żołądkowe. Nie wiedziałam o co chodzi więc w końcu wybrałam się do leczenie alergii łomianki . Okazało się, że nie mogę jeść laktozy. Dzięki Bogu teraz będę znać źródło moich problemów.
Paula883
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2018, 13:17

Re: Alergia pokarmowa

Postprzez latawiec biały » poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 10:33

Jeżeli chodzi o alergie pokarmową to możecie zrobić sobie badania, które postawią wszystko czarno na białym. Ja postanowiłem zrobić taki krok i zdecydowałem się na usługi tej lecznicy: https://www.citomed.pl/poradnie/alergologia/o-poradni Na termin wykonania testów nie trzeba było długo czekać, podobnie jak na jego wyniki. W moim odczuciu to dwa ogromne plusy i dlatego zdecydowałem się na polecenie Wam tego miejsca :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Alergia pokarmowa

Postprzez refka » czwartek, 5 września 2019, 12:42

u nas niestety alergia pokarmowa przeszła w atopowe zaplenie skóry :( jakieś rady na poczatek, najgorzej z kąpielami jest
refka
 

Re: Alergia pokarmowa

Postprzez ersa » poniedziałek, 7 października 2019, 14:28

dziecko jest pod kontrolą lekarza? jeśli nie to obowiązkowo powinno być, u nas też z powodu AZS kąpiele stały sie udręką do czasu aż trafiliśmy na dobre kosmetyki do kąpieli super jest emolient atoperal, do mycia ciala mają rewelacyjną piankę, myje i też lekko nawilża skóre, nie podrażna, w końcu córcia polubiła mycie
ersa
 

Re: Alergia pokarmowa

Postprzez Arkadiusz1 » czwartek, 30 stycznia 2020, 10:51

To poważna sprawa, nie powinniście tego bagatelizować. Jeśli chodzi o objawy alergii pokarmowych, to może się to przejawiać na różne sposoby.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » czwartek, 30 stycznia 2020, 10:51

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron