Zaparcia

Zaparcia

Postprzez Urszula » piątek, 10 listopada 2017, 09:01

Odkąd zaczęłam się odchudzać, dokuczają mi wzdęcia i zaparcia. Niby stosuję się do programu diety, a jednak dokuczają... Macie na to jakieś sposoby? Próbowałam domowych, ale coś na mnie chyba nie działają.
Urszula
 

Postprzez » piątek, 10 listopada 2017, 09:01

 

Re: Urszula

Postprzez kasiulka » niedziela, 12 listopada 2017, 19:14

Ja na takie problemy mogę zaproponować Ci colon c. Duża zawartość naturalnego błonnika pozwala pozbyć się wzdęć i zaparć oraz wyregulować pracę jelit.
kasiulka
 

Zaparcia

Postprzez Urszula » piątek, 17 listopada 2017, 22:00

A co to takiego jest? Jakieś tabletki? Nie przepadam za ich łykaniem. :/
Urszula
 

Re: Urszula

Postprzez kasiulka » niedziela, 26 listopada 2017, 11:59

Nieee, tabletki nie :) To suplement w postaci proszku. Ma dużo błonnika - łupina babki jajowatej dominuje w składzie. Łatwość stosowania jest zdecydowanie na plus bo wystaczy dodać łyżeczkę do potrawy czy napoju i już po zaparciach nie ma śladu ;)
kasiulka
 

Re: Urszula

Postprzez arkoska89 » środa, 6 grudnia 2017, 21:01

U nas w apteczce zawsze są krople esputicon. Pierwszy raz stosowałam jak chłopcy mieli kolki i tak już zostały. bardzo odbre i tanie. Na pewno ci pomogą.
arkoska89
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 20:31

Re: Urszula

Postprzez Sandrx » środa, 20 grudnia 2017, 11:44

ja tez stosuje colon, ale slim :P normalnie sie zaczęłam załatwiac, codziennie rano i to bez zadnych uzywek typu kawy. + jest jeszcze taki, ze woda mi sie juz nie zatrzymuje w organizmie
Sandrx
 

Re: Urszula

Postprzez bodybuilder » poniedziałek, 5 marca 2018, 13:23

Mi na wszelkie problemy z trawieniem pomaga czarny orzech. Kapsułki z wyciągu z tej rośliny potrafią zdziałać cuda i wyleczyć różne niestrawności, wzdęcia, a nawet pasożyty...
bodybuilder
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 26 lutego 2018, 10:48

Re: Urszula

Postprzez violatta » niedziela, 7 października 2018, 15:16

Częste zaparcia mogą prowadzić do powstania hemoroidów więc lepiej nie lekceważyć zaparć, jeżeli u którejś z was hemoroidy juz się zaczeły to polecam wam zapoznać sie z ofertą na bardzo dobry lek https://hemorend.pl/ który jest na bazie ziół. Dzięki swojemu działaniu pokona on hemoroidy a jego naturalny skład nie wywoła reakcji alergicznych.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Urszula

Postprzez eryki » piątek, 1 marca 2019, 12:43

na zaparcia chyba najlepszy jest ten suplement - https://anemia.info.pl/gastramin-produc ... diety.html.
Wiele środków testowała ale ten mi pomógł najbardziej odczuwalnie.
eryki
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 14 grudnia 2018, 13:47

Re: Urszula

Postprzez malgorzata.kwasnik » środa, 23 października 2019, 18:56

Mi też niestety dokuczają bolesne hemoroidy :( wybieram się za niedługo do lekarza, bo problem trwa już dość długo i trzeba zacząć działać. U mnie na łagodzenie bólu pomagają nasiadówki i gorące kąpiele. Hemoroidy odpuszczają, przynajmniej na jakiś czas.
malgorzata.kwasnik
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 30 września 2019, 17:41

Postprzez » środa, 23 października 2019, 18:56

 

Następna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość