Dobry dietetyk Warszawa

Dobry dietetyk Warszawa

Postprzez smerfusia » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:13

Polećcie jakiegoś dobrego dietetyka na terenie Warszawy bądź okolice?
smerfusia

Postprzez » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:13

Re: Dobry dietetyk Warszawa

Postprzez karola43 » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:38

Jeśli chodzi o Warszawę to na Ursynowie Pani Elżbieta z DietaVita jest naprawdę dobrym dietetykiem z Warszawy Zresztą mam znajomych którzy chodzą do tego dietetyka i bardzo sobie chwalą odchudzanie z Panią Elżbietą. Świetny specjalista, potrafi dobrać naprawdę bardzo smaczną dietę odchudzającą. Człowiek bardzo profesjonalny w tym co robi naprawdę bardzo dobry dietetyk z powołania.
karola43

Re: Dobry dietetyk Warszawa

Postprzez Krzysiek Majewski » czwartek, 19 lipca 2018, 10:44

Nie dziwię się, że ludzie korzystają z pomocy dietetyków, ale nie da się ukryć, że wcale nie jest to najlepsza z możliwych opcji. Jak dla mnie dużo lepszym rozwiązaniem jest catering dietetyczny, w przypadku którego i tak jest możliwość stałego kontaktowania się z dietetykami, mimo że płaci się jedynie za same posiłki. Ja tak miałem w przypadku Wygodnej Diety. Sprawdziła się ona w moim przypadku, bo dość sprawnie zrzuciłem około 15 kilogramów, choć znam osoby, które miały jeszcze bardziej zaskakujące osiągnięcia. Do wyboru jest dużo diet, co dokładnie sprawdzić można na https://www.wygodnadieta.pl/menu_odchudzanie.

:wink:
"When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake."
Krzysiek Majewski

Postprzez » czwartek, 19 lipca 2018, 10:44

Powrót do Dietetycy