Dietetycy a suplementy diety

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez Kleo » niedziela, 22 października 2017, 15:46

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam CENZURA i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.
Kleo

Postprzez » niedziela, 22 października 2017, 15:46

Postprzez zosiasamosia » piątek, 12 stycznia 2018, 23:04

Najlepiej skontaktować się z trenerem personalnym, który poleci dobrą dla nas dietę i przygotuje nam plan suplementacji. Większość trenerów, których znam zaleca suplementy diety takie jak odżywki białkowe czy gainery, Bcaa, kreatynę i wszelkiego rodzaju witaminy. Niektórzy polecają też spalacze tłuszczu, ale to chyba też zależy od indywidualnych predyspozycji. Dobry trener personalny online napewno dobrze wam doradzi.
zosiasamosia

Postprzez Dominik22 » niedziela, 4 lutego 2018, 14:19

Moim zdaniem najlepiej zdecydować się na naturalne środki, a nie jakieś suplementy. Zacząć od aktywnego spędzania czasu np. wychodzić na dłuższe spacery, jeździć na rowerze albo pobiegać na niewielkim dystansie. Do tego jakaś ciekawa dieta np. produkty gotowane na parze, ryż, kasza http://melvit.pl/kaszenasze/gryka.html i dużo owoców. Moim zdaniem to lepszy sposób na odchudzanie niż branie jakiejś chemii, która na pewno nie jest dobra dla naszego organizmu.
Dominik22

Postprzez Radka2 » niedziela, 11 marca 2018, 22:14

Jak ja byłam kiedyś u dietetyka, to odradzał mi wszelkie środki "kompleksowe", czyli typowe tabletki na spalanie tłuszczu, utratę kilogramów itp. Ale nie miał nic przeciwko stosowaniu środków wspomagających odchudzanie, na przykład piperyny. Poczytałam sobie trochę o tym produkcie na http://piperyna.eu/wlasciwosci-piperyny ... dawkowanie i stwierdziłam, że rzeczywiście może warto spróbowac. A czy ktoś z Was stosował piperynę? Były jakieś efekty?
Radka2

Postprzez Kamilka75 » środa, 13 czerwca 2018, 11:31

Mój dietetyk przepisał mi jedynie omega 3 i witaminę D, którą miałam suplementować. Nie kazał mi się niczym szprycować, co miałoby niby przyśpieszyć odchudzanie. Powiedział mi, że taką tabletką turbo jest sport, może kiedyś jej zażyję ;) . Ogólnie to nie mogę narzekać na przepisy, mam wiele dobrych i smacznych, na przykład taką kaszkę manną https://kupiec.pl/produkt/kasza-manna/ zamieniam w pudding bez cukru ;) . Smacznie i zdrowo!
Kamilka75

Postprzez martyna0322 » poniedziałek, 16 lipca 2018, 12:28

Jeśli już decydujemy się na wizytę u dietetyka, to myślę, że warto skupić się też od razu na trenerze personalnym. Dlaczego? Dlatego, że jest on w stanie dokładnie nad pokierować i dzięki niemu wiemy, co należy dokładnie robić, aby osiągnąć swoje cele i marzenia. Przypuszczam, że bez trenera może być ciężko, a jeśli zastanawiacie się, jakie to są koszta, to zapraszam na stronę http://mateuszgrabowski.com.pl/ile-kosz ... ersonalny/ po wszystkie szczegóły.
martyna0322

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 17:08

Jeżeli interesuje Cię wykwalifikowany trener personalny w Łodzi znajdziesz ich bardzo dużo. Moja znajoma nie dawno zaczęła przygodę z siłownią i na samym początku skorzystała z takiej opcji, aby ktoś wykwalifikowany i doświadczony wytłumaczył jej wszystko, jak wykonywać ćwiczenia prawidłowo, co jeść itp.
Ewakuacja

Postprzez Masterko » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 17:33

Ostatnio czytałam o Produktach opracowanych przez Dr. Niedermaider zawierających Regulatessenz. Posiadają one naukowo potwierdzoną skuteczność, więc nie jest to żadna ściema. Są stosowane w całej Europie na świecie. Więcej na ich temat można przeczytać na www.eznympro.pl
Masterko

Postprzez » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 17:33

Poprzednia strona

Powrót do Dietetycy